Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tabletem leesett. Mit tudok...

A tabletem leesett. Mit tudok csinálni? ( részletek lent )

Figyelt kérdés
Osztálytársam lelökte a padról suliban a tabletemet, és tönkre ment az lcd panel. Visszavittem a boltba, ott elvileg elküldték szervizbe. Nem szóltam senkinek, se tanároknak, se szüleimnek hogy pontosan mi történt vele, csak akkor akarok, ha nem javítják garanciálisan. Szerintetek javítják garanciálisan? Ha nem, akkor mennyi lenne a javítás? És a javítás árát hogy fizettessem ki oszt. Társammal?

2014. febr. 8. 19:58
 1/3 anitaanita ***** válasza:

Árajánlat nélkül nem hiszem, hogy nekiállnak javítani. De az valószínű, hogy nem fogják ingyen javítani.


Ha nem volt szemtanú, és más módon sem tudod bizonyítani, hogy ő lökte le, akkor nem tudod kifizettetni vele.

Anyjáékkal sem. Az iskolával sem, mert biztos elmondták év elején, hogy a tanuláshoz nem feltétlenül szükséges tárgyakért semmilyen felelősséget nem vállalnak.

2014. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:
Ha betörött az LCD panel (a kép is rossz, nem csak az üveg törött be fölötte) akkor elég drága lesz a javítás. Nem hiszem hogy garanciába megjavítják :S
2014. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gorilla glassnak semmi baja. Csak ha nyomom, akkor már szineződik az lvd panel, mert (gondolom) meglazult, vagy nemtom. Az lcd panelnak meg annyi baja van, hogy "színes" és mindig ott van a kék-piros folt a képernyő tetején, meg középen. Ez fehér háttérnél nincs, de fekete háttérnél eltakarja az egész képernyőt szinte. Ja és egy másik osztálytársam is látta, de ő nem tudom, hogy mellettem állna-e, mert ők elég jó haverok...
2014. febr. 8. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!