Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenne egy Orion tipusú DVD...

Zozo009 kérdése:

Lenne egy Orion tipusú DVD lejátszóm és egy Samsung Tv készülékkel szeretném összekötni de úgy hogy a Koax kábel az adást a lejátszón keresztül jönne be. Mit rontottam el vagy mit nem csináltam jól?

Figyelt kérdés
Régebben sikerült egy másik tipusú készülékekkel de most valami nem jó.Segitségeteket elöre köszönöm!:)

2014. febr. 13. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

DVD lejátszón nincs koax csatlakozó legalábbis ez 99 %(nem is tudom miként tudtad ezt régebben összehozni).

Most például milyen csatlakozókkal próbálkoztál? Mit dugtál hová? Egyáltalán minek kellene a tv adást a lejátszón keresztülvinni?

2014. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért akarsz gyenge minőségű DVD filmeket nézni a TV-n mikor egy BDRip, vagy egy MKV simán jobb felbontást produkál 720x304 a DVD 640x480 pláne fostos koax kábelen keresztül.

A TV leírásában van egy táblázat milyen minőségű felbontást produkál a TV készülék különböző típusú kábelekkel.

Szerintem pendrive-ról nézd a filmeket nekem 3 éve van FULL HD TV-m a DVD lejátszót azóta nem is, használom (kidobtam a francba, nem kell lemezre költeni, nem kell a filmek kiírásával szarakodni, csak egy jó HDD-re + egy Pendrive-ra amire a filmeket rakom amit nézni szeretnék).

2014. febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van csatlakozója a koaxnak a dvd lejátszón a magyar kézikönyve is feltünteti a csatlakoztatási pontot.A lényeg hogy a tv tönkrement az antenna csatlakozó meglett rendelve a szerelönél csak kis idö amig megkapja és kijön és kicseréli addig meg valahogyan összekéne hoznom. Régebben is összehoztuk valahogy de már nem emlékszek hogyan.
2014. febr. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!