Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung f6640 tv + ps4, input...

Samsung f6640 tv + ps4, input lag lesz? Esetleg más tv?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen lesz, minden LED tv-nél van, csak a mértéke változó. Észrevenni valószínűleg nem fogod, max ha nagyon profi vagy és tudod mit kell nézni, de ha nagyon félsz az input lag-tól, akkor plazma tv-t vegyél, az ezen a téren is jobb.
2014. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na most ez engem is érdekelne,Plazmánál pedig van a "ideiglenes kiégés" vagy nem tudom hogy hívják,de ha sokáig áll egy helybe a kép akkor utána pár percig halványan ott marad,állítólag ezt is mondják,én is majd júniusba szeretnék venni egy Samsung LED TV -t a PS3-hoz (nem 4hez!) szerintetek nem lesz semmi gond a képpel ? 101cm-es (Samsung UE40F6200),ez lenne az majd,viszont a jelenlegi LED-es monitornál nincs semmi gond,szerintetek a TVnél se lesz ?
2014. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkora az input lag hogy ha a játékra figyelsz egyáltalán észre sem fogod venni
2014. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2# válaszoló voltam,köszönöm.
2014. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség hogy plazma jobb input lag-ban mint egy LCD jelenleg a Sony TVk-nek legjobb az input lag-ja (és azok LCD TV-k) van plazmában is jó input lag-os széria (de azt nem ajánlom játékra meg pláne mert a hud-ok beégnek rajta ráadásul a gyártásával is leállnak)


Itt egy táblázat a legjobb input lag-al rendelkező TVk-ről.


[link]

2014. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy 30ms input lag feletti TV-t nem érdemes venni mert ha mutizol esélyed sincs pl 16ms input lag-al rendelkező TV tulaj ellen (ez tapasztalat).


Itt láthatod a Leo Bodnar féle input lag testert a pl a TV amin teszteli alkalmatlan a játékra.


http://www.youtube.com/watch?v=Rj6p-fEjCGA

2014. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

pl itt látható egy gagyi input lag-os TV, ha valaki erre azt mondja hogy nem zavaró az elfogult vagy nem normális.


http://www.youtube.com/watch?v=arektSVrKJk

2014. febr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Samsung tv-n akár hogy is nézem nem tudom észre venni input laggot
2014. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is Samsung TV-m van kifejezetten játékra vettem, 14ms input lag-ja van.

A listán amit linkeltem, az első 20 készülékből 9db Samsung szerintem ez elmond mindent.

Bár el kell ismerni input lag-ban a Sony TV-k a legjobbak.

2014. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!