Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Manapság érdemes PS3-at venni?

Manapság érdemes PS3-at venni?

Figyelt kérdés
Vagy már lassan elavultnak fog számítani és már a játékokat is inkább a negyedik generációra fogják kiadni?
2014. febr. 17. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lassan természetesen elavultnak fog számítani, és lassan természetesen csak PS4-re lesznek játékok, de:

1) ez a lassan ez még minimum 2 évet jelent

2) ha holnaptól kezdve csak PS4-re jelenne meg játék, PS3-ra már akkor is van több ezer játék.


Szóval ma is jó vétel a PS3, maga a konzol ára is kevesebb, mint a PS4-é, a játékok ára is, stb.

2014. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tengor ***** válasza:
#1 +1
2014. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A jó játék jó játék marad!
2014. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

1. xbox ot kell venni, abból is az xbox720-at

2. nézd meg mi a különbség a két készülék között, PS3-PS4, és döntsd el te melyik kell, milyen a tv-d stb.

3.a korral álltalában haladni szokás, nem pedig vissza felé fejlődni.

nyilván a PS3 tulajdonosok haza beszélnek, mert sajnálják kidobni a játékokat meg a gépet.

de te mint friss "befektető" nehogy már egy elavult géphez vegyél játékokat, aztán utána meg dobhatod ki őket.

meg egy kifutóban lévő gépbe ölni a tíz ezreket.

senki nem játszik ugyan azzal 1 évnél tovább.

használtat meg semmiképp ne vegyél, még véletlenül se!


egy Xbox, PS, és Wii tulajdonos voltam, eddig az összes konzol összes típusát volt szerencsém birtokolni.

2014. febr. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tengor ***** válasza:
#4 képzeld el: már javában tartott a PS3 láz, amikor fillérekért hozzájutottam egy PS2-höz és egy kazal játékhoz. Hónapokig nem kellett játékra költeni, csak azért, mert nem dőltem be a marketing gépezetnek, hogy valami attól lesz szuper, mert az teljesen új. Ezen kívül azon sem kellett idegeskedni, hogy jövő héten jelenik meg egy új játék, de nincs zsé és így lenéznek majd, mert még nem játszottam ki...
2014. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

# 4

Olyan nincs hogy Xbox 720!

2014. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

jó végül is én leszarom, hogy ki mit mond..

a csorók vegyenek elavult gépet, aki meg megteheti az vegyen újat magának, ennyi...

buta érvek mindig lesznek, hogy miért érdemes régi dolgokat venni.


#6 te meg tájékozódjál már b+! [link]

2014. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 720 nevet csak úgy aggatták rá, az MS sosem mondta, hogy ez lesz a neve, végül pedig Xbox One lett.
2014. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 7

Te egy nagy észkirály vagy!

2014. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magad ellen érvelsz te gyökér.Az oldal alit linkeltél arrOl szól hogy xbox 720 helyett xbox.one lett az új konzol neve
2014. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!