Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen konzolt érdemes manapsá...

Milyen konzolt érdemes manapság venni?! PS3-at PSP GO/3000 Wii-t vagy XBox 360-at?! Esetleg érdemes várni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Várni mindig érdemes...vagy nem.:)


Sztem ne keverjük a kézikonzolt és a simát(jobb név nem jutott eszembe =)).


Ha sokat utazol, kell egy olyan gép, amivel tudsz utazás közben is játszani, akkor psp vagy nintendo DS.


Ha kell egy olyan gép, amin tudod a mai játékokat futtatni, akkor ps3 vagy xbox360.


A wii viszont egy külön kategória, ha érdekel az mozgásérzékelős irányítás, akkor jó választás lehet, de igazából szinte az összes játék az alkalmi játékosoknak van kitalálva, tehát egy teljesen más réteget céloz meg, mint a másik 2 konzol.


Boxra és psre is jön majd a Kinect/Move páros, így erre is lesz már újfajta irányítás.


Az, hogy milyet érdemes, azt a te igényeid, pénzed határozza meg, de nem írtad, hogy mi érdekel, így nehéz megmondani.

2010. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hardcore játékos vagy inkább alkami játékos?


Hardcore gamer: Ps3,Xbox360


Alkalmi játékos: Wii,PSP


Otthonülő vagy inkább utazni szeretsz és otthon elmenős?


Otthonülős: PS3,Xbox360,Wii


Otthon elmenő: PSP



Amúgy PS3 ajánlanék! De akkor eredeti játékot meg kell venned, viszont cserébe kapsz két jó dolgot! Ingyen net+sokáig müködö képes konzol!


Xbox360 csak akkor éri meg ha warezos vagy, de akkor nem tudsz multizni neten, ha viszont ott is eredetit akarsz akkor bizony számolnod kell arra is hogy bizony itt nincs ingyen net, rádásul gyorsan feldobja a papucsot!


Wii,PSP arról nemtudok sokat irni hiszen olyanom nem volt...

2010. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

PSP-m már van!(meg PC-m is hát merem állítani h gamer :))

Sajnos pénzt eredeti játékra nagyon nehezen adok ki tehát a leírtakból az Xbox a nekem való(bár pont ezért csalódtam a PSP-ben)azthittem h majd beleteszek vmit vagy elviszem vkihez és majd megcsinállja h menjenek az iso gamek is!Hát tévedtem a 3000-erre csak ChickenHen van ami meg hát...

A közeljövőben tervezek 1 konzolt venni ezért kérdeztem a wiit azt csak feldobtam PS3 és Xbox között vacilállok!A cél játék főleg autós mert nem szeretek konzolon fps-ezni.

2010. aug. 3. 19:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor Xbox360 elitet 120Gb vegyél! ;)
2010. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha autós játék miatt vennél akkor ps3 a Gran Turismo 5 maitta!


Lesz benne:

Gokart,NASCAR,WRC,Forma 1,Le Mans 24 versenyen


Helyet kap híres Top Gear tesztpálya tudsz majd go-kartozni és akadálypályán is menni, de saját versenyterep és -körülmények is összeállíthatók.


GT5-ben többek között egy olyan izgalmas, eddig még soha nem látott funkció is lesz - a szerencséseknek és versenyzőknek -, mely során a nürburgringi pályán a valóságban lefutott köröket lehet rögzíteni, majd feltölteni a videojátékba, aztán a "ghost" kocsi ellen virtuális formában is megmérkőzni. A Lexus és Toyota modellekkel együttműködő opció a valós autók GPS lekövetéssel rögzített pályájából dolgozik, és számítja az adatokat.


- sérülni fog minden autó, a versenyautók nagyobb mértékben

- több mint 1000 kocsi lesz benne, mindegyik lemodellezett belsővel

- 16 játékos online futamokon hajszolhatjuk egymást barátainkkal

- az IndyCar versenyautói és versenypályái is elérhetőek lesznek

- fejkövető technika használata (PlayStation Eye kell hozzá)

- HD minőségű videók közvetlen feltöltése Youtube-ra

- éjszakai verseny az összes pályán

- 170-nel törni fog a fülke is, a többi csak külső sérüléseket szenvedhet majd

- az éjszaka-nappal ciklusok a valóságnak megfelelően változnak a versenypályákon, miközben versenyzünk

- a törés nem csak vizuális lesz, hanem az autó fizikáját is érinti

-80-nál TÖBB pálya lesz benne


program egy eddig igen különleges opciót is tartogat a játékosoknak: a pályaszerkesztés lehetőségét.

A Polyphony több lehetőséget is kínál majd Playstation 3-as valódi vezetési szimulátorában: a szerkesztővel akár nulláról építkezve is tudsz magadnak pályát készíteni, vagy a már meglévő trackeket lehet mindenféle változtatásokkal kedvedre átmókolgatni.


Szóval szerintem PS3 Gran Turismo 5 miatt!

2010. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fkris ***** válasza:

Xbox 360 Slim

Ha megtörik akkor jobblesz mint a FAT.Persze törés nélkül is jobb:D

Kicsit erősebb harwer és beépített WiFi 250gb háttértár.

De az is idő h megtörjék,ha sikerül...

2010. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

20:54

az nem slim!!! mért hiszi mindenki azt hogy az új xbox 360 slim???

2010. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Jovanny ***** válasza:
A link odab.sz. :D
2010. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20:25


Akkor már lehetne sorolni a ps3 exkluzív játékokat, ami miatt megéri, és elég hosszú lenne a sor.

Fejből még ennyit tudok: killzone, uncharted, god of war, socom, motorstorm, stb.


De ha warezolni akarsz akkor mindenképp xbox360.


Amúgy nekem is van psp-m, chickhen-es fajta, és ugyanúgy megy rajta minden letöltött játék, mint a nem chickhen-es fajtákon (pl. 5.50gen-d3).

2010. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!