Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Adnátok ezt karácsonyra egy...

Adnátok ezt karácsonyra egy férfinak? Illetve ha igen akkor melyiket? Egyáltalán márkáját tekintve elfogadható?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy:

[link]


2009. dec. 9. 22:09
 1/9 anonim válasza:
én nem örülnék ilyennek. 24F
2009. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Mi az aminek egy férfi igazán örülne akinek nincsen semmilyen különleges hobbija?
2009. dec. 9. 22:39
 3/9 anonim válasza:
Vmi érdeklődési köre csak van,nem?próbálj vmi ahhoz kapcsolódót vásárolni.
2009. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért értelmesebb dolgot is lehet venni
2009. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
könyv???
2009. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ ilyesmit ne vegyél.Szabály!:Pasik saját maguknak vesznek ilyesmi kütyüket mert az amit te választanál tuti nem jó nekik de nem mondanák meg nehogy megharagudj csak mindig "véletlen" otthon hagyná.:)

Ha annyi pénzt szeretnél rá költeni amennyi az a lejátszó.Akkor lehet venni nagyon fajin ékszereket amik orvosi acélból készülnek.Vagy valamilyen márkás szabadidő ruhát ha sportos beállítottságú.Vagy órát de ahhoz kell még hozzátenned.

2009. dec. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem is lehet jobb dolgot venni ennyiből. A márkáról csak annyi ha van rá bőven garancia akkor csak a tudás számít!
2009. dec. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Frankó bőr karkötőt,sálat,napszemüveget,bőr nyakláncot medállal,beanie sapkát, valami vagány csatos övet ilyesmiket adnék. Gondolkozz el milyen kiegészítőt tartasz egy pasin szexinek, ami megy a barátod ruhatárához. Olyanban gondolkozz amivel nem fog égni a haverok előtt. Vagyis szívesen hord akkor is, ha nem látod.

Kütyüket csak akkor vegyél ha megbeszélitek hogy mit szeretne mert ez már elég nagy kiadás ahhoz hogy rosszul dönts. Én pl barátnőmnek hajvasalót vettem, de a között amit én vettem volna és meg amit ő választott.. hát volt egy kis árkülönbség :D én azt hittem, hogy mindegy milyen de kiderült, hogy nem :D

2009. dec. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha dohányzik, akkor Zippo gyújtó az ász. Minden korosztályban! Örök garancia van rá és annyi féle van, hogy tuti találsz hozzá valót. Előző voltam 23/f
2009. dec. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!