Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Legjobb hangfal ár/érték...

Bariii kérdése:

Legjobb hangfal ár/érték arányban 10. 000-es keretig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Venni szeretnék egy hangfalat, nem kell nagy durranás, ha lehet szépen szóljon és tartós legyen. A keret 10.000 Ft, tudom h ennyi pénzért nemlehet normálisat, de csak tudtok valamit, amit én nem. :)

Köszi előre is a válaszokat!!!



2014. febr. 18. 18:20
 1/3 A kérdező kommentje:

ja bocsi, azért nézegettem én is és ezeket találtam:

-Genius SW-U2.1 200

-M-Tech MT-201BT

-Tracer City 2+1

2014. febr. 18. 18:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Az M-Tech MT-201BT-et olyan szempontból ajánlom, hogy árához mérten meglepően nagy tudású készülék, ugyanis nem csupán hangfalakról, hanem egy önálló lejátszóeszközről is beszélünk, ami képes Pendrive-ról vagy SD kártyáról is MP3 zenéket lejátszani, illetve bluetooth-on keresztül kapcsolódni az erre alkalmas eszközökhöz (pl: mobiltelefon, tablet), hogy az azokon lévő hangokat, legyen az akár film, zene, játék is megszólaltassa.


Hangminőség szempontjából inkább a fadobozos Genius 2.1-eket ajánlom, mert a fa sokkal jobb akusztikai tulajdonságokkal bír, mint a gagyi műanyag, így feltételezhetően jobban is szólnak.

típusok:

Genius SW-HF 1205 - [link]

vagy a picivel drágább Genius SW-HF2.1 1700-at ajánlom - [link]

2014. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 21. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!