Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sürgős! Van egy Wacom Bamboo...

Sürgős! Van egy Wacom Bamboo Pen&Touch digitális rajztáblám, de ha rajzolni vagy bármi egyebet szeretnék vele csinálni, szaggatottan, akadozva húzza, ráadásul késéssel. Mit lehetne ezzel tenni?

Figyelt kérdés
Többször is volt már ilyen, olyankor újra telepítettem, és újból jó volt. De ez most nem oldotta meg a problémát. Eléggé el vagyok keseredve. Nem tudom mit csináljak. Garancia azt hiszem nincs már rá.

#hiba #akad #Wacom #Bamboo Pen&Touch
2014. febr. 19. 14:45
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha be akarom állítani a tabletem tulajdonságait ezt írja: A supported tablet was not found on the system. Azaz a tabletem nem található a rendszerben. Pedig be van dugva.
2014. febr. 19. 14:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyenge hozzá a számítógéped.
2014. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Igen csak erős asztali számítógépem van. És ha másfél évig simán rajzolgattam, akkor most miért nem tudok?
2014. febr. 19. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdés milyen programban? Csak egy vagy mindegyik esetén? Mert ha csak egy programnál, akkor annak a beállításait kéne megnézni. Ha mindegyiknél, akkor pedig a tablet beállításokat. Ha az sem oldja meg, akkor másik gépen is ki kell próbálni, ha azon se jó, akkor a tábla hibás, egyéb esetben a gépednél keresendő a probléma.

Egyáltalán telepítés után pen módba állítottad?

2014. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem programba, hanem csak simán, mert ugye ez egér helyett is jó, de programba is ugyan ez. Nem tudom a tabletem beállításait megnézni, mert azt írja: A supported tablet was not found on the system. Azaz a tabletem nem található a rendszerben. Pedig be van dugva. Ki fogom próbálni másik gépen is. Hol lehet ezt pen módba állítani? De eddig sem csináltam vele semmit, még is jó volt.
2014. febr. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!