Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Újonnan vásárolt Avent kézi...

Újonnan vásárolt Avent kézi mellszivóm állandóan nyikorog 1 perc használat után? Nagyon zavaró. Már többször szétszedtem, de semmi eredmény.

Figyelt kérdés

Más is járt hasonló cipőben? Vagy esetleg hibás? Ha nem képez vákumot, csak üresen "szivatom", nem nyikorog.

Mit tegyek h ne nyikorogjon ennyire??


2009. máj. 11. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
nekem a haszbnált is nyikorgott nem rossza csak igy működik most hüly... fogsz tartani kend be egy kis tejjel előtte de ha rám hallgatsz akkor nem is hazsnálod mert felesleges én is csak azért hazsnáltam mert a nagyobbik lányomnak van egy érdaganat a szájában és nem tudott szopizni a kicsi viszont fejés nélkül 18 hónapig szopizott a mellszívót elő sem vettem mert úgy megutáltam
2009. máj. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

szia!

az enyém is nyikorog:(,főleg akkor,amikor le van sterilizálva..és mindig akkor,amikor a gyerek a legjobban alszik...

ennyi pénzért már lehetne normálisabb is..

2009. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Az enyim is nyikorog. Aventes. Én átmegyek másik szobába amíg fejem a tejet.
2009. máj. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is nyikorog,de leveszem a kart és vagy bekenem anyatejjel vagy benyálazom,bevizezem ott ahol rápattan a másik részre. Utána nem szokott nyikorogni. Sterilizáláskor a víz ugyanúgy szárítja mint az ember bőrét,a vízkőről nem is beszélve. Én vettem sterilizáló folyadékot amitől majdnem olyan mintha új lenne...

2009. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém is nyikorgott. Érdekes az enyém akkor hagyta abba, ha sterilizálás után, használat előtt szalvétával jól áttörölgettem.
2009. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Az enyém is nyikorog, én is másik szobába fejtem mindig.
2009. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát! Legalább kiderült h nem én vagyok a béna, hanem ez ilyen.

Ennyi pénzért lehetne jobb is!

2009. máj. 12. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!