Hogyan tudnék a SAMSUNG UE22F5000 TV-mre 5.1. -es hangfalszettet beüzemeltetni? (lent)

Figyelt kérdés

Ezek a csatlakozók találhatók meg a tv-n:

[link]


Ez az 5.1-es hangfalszettem van: (Logitech X-530)

[link]


A mélynyomó kimenetei:

[link]


Ezek a csatlakozói:

[link]


A baloldali 4 színes kábel (RCA) a mélynyomóba megy, a mellette jobbra lévő fekete D-sub is, a 3 jobb szélső jack kábel, pedig az 5.1-es hangkártyába, ami a szg-ben van.

DE

amikor vásároltam ezt a hangfalszettet, adtak hozzá ilyen átalakítót:

[link]

(elég rossz a kép minősége, de ezen látszott a legjobban a lényeg)

további kép (átalakító egyik és másik oldala):

[link]


Ha bedugom a 3 színes jacket (világosrózsaszín, fekete és zöld) az átalakítóba, és onnan rákötök 1-2 fehér-és piros színű RCA kábelt, és azt a másik végét a tv-be (úgy szintén RCA-fehér és RCA-piros) akkor nem szól az 5.1., de úgy komplettbe semmi se, még egy darab hangfal sem.

[link]



Mi a probléma?

Sajnos nem vagyok egy kábel szakértő, így lehet nem is ezt kellett volna csinálni, de én mint laikus ember, azt hittem, így lesz 5.1


Hogyan tudnék 5.1-et varázsolni a tv-mre?

Ezek vannak nekem, amiket felsoroltam képekkel illusztrálva.

RCA kábel, Logitech 5.1 hangfalszett, átalakító és egy Samsung ue22f5000 típusú tv-m.


Köszönöm a segítséget előre is!



#Samsung #csatlakoztatás #5.1 #hálózat #Logitech #csatlakozás #TV #hangkibocsátás #Logitech 5.1 #Samsung ue22f5000
2014. febr. 22. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Jelen leírásod alapján nem fog sikerülni...A tv CSAK optikai hang kimenettel rendelkezik, ami a több csatornás hangot is továbbítani tudja.Másik hang kimenete a fülhallgató csatlakozója ami pedig sztereo.A tobbi színes csatlakozó csak bemenet.

2014. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Aha értem! :-/

Nagyon szépen köszönöm!


És 2.1-et betudnék üzemeltetni?

Így konkrétan a tv-mhez lehetne-e párosítani az alábbi hangfalszettet?

[link]

2014. febr. 22. 15:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként van valamilyen másik mód (bármit elfogadok) az 5.1-es hangfalszettem beüzemeltetésére?
2014. febr. 22. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A tv kimenetéhez kell alkalmazkodnod.Ha mindenképp 5.1 (bár tv kihangosításnál csak a többcsatornás adások számítanak.PL.:HBO) akkor digital-analog átalakító LINK: [link]

Ha megalkuszol a sztereo vagy a hangfal által duplázott "ál 5.1" hangbanakkor úgy látom az általad fényképezett átalakító képes 3.5 jack-rca sztereo hang átvitelre.Értelemszerűen a tv fülhallgató kimenetét kell csatlakoztatnod.

2014. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget! :-)

Amúgy nem én fotóztam. Fotógráfusként megszégyenítő lenne! :-D

2014. febr. 22. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

OK.:)

Van 3.5 jack bemenet rajta,rca (piros fehér kimenettel)?

2014. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az átalakítón van 3.5-s jack 3db (3 színben) (+ piros-fehér RCA kimenet)

A tv-n meg 1 db 3.5 mm-es jack van (szín nélkül, de am sztem "zöldként szolgál") , a többi RCA kimenetek több színben.

2014. febr. 22. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!