Melyik laptopot válaszam?

Figyelt kérdés

Két laptopot is kinéztem:egy SAMSUNG NP300E5A-A05HU vagy egy HP Probook 6555b.

a samsung intel dual core 2.1 500 gb hdd aku 2 és fél 6 gb ram intel hd graphics 15.6 inch mikrofon,videokartya,bluetooth,mellete szól hogy nagyon jól néz ki és tudom hogy amire nekem kell arra megfelel,mert egyik barátom tesojának is ilyen van és mar sokszor hasznaltam és a hdd mérete is jó mert foleg filmet néznék zenét halgatnék és sulis dolgokra használnám

a hp valamivel gyorsabb 2.3 dual core 320 dedikált videokártya 4 gb ram 3 óra aku 250 hdd 15.6 inch viszont nincs bluetooth,webcamera a tarhely sem túl nagy az előnye viszont hogy gyorsabb és keményebb a borítás

A samsung 55 ezer a hp 60



2014. febr. 24. 12:52
 1/2 Tengor ***** válasza:

Az a 200 MHz használat közben nem igazán észrevehető. Ha nem játszol, akkor a dedikált kártya VGA sem túl nagy előny.

Én az elsőre szavaznék.

2014. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz a választ eddig nekem is az a favoritom :D
2014. febr. 24. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!