Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek? érdemes...

Mi a véleményetek? érdemes megvenni ennyiért?

Figyelt kérdés

egy jó kis windows 8-as tabletet néztem ki magamnak csak nem találtam róla magyarul tesztet és mivel nincs lehetőségem kipróbálni sem ezért nem tudom hogy mennyire éri meg az árát...

pont van pánzem megvenni de androidos tabletet nem szeretnék mert erősen windows párti vagyok...

ráadásul ez a teblet viszi a számítógépre írt programokat is (fl studio kell a munkámhoz)

itt a link:

[link]


és az sem rossz pont hogy adnak hozzá ingyen office-t

csak nem tudom hogy mennyire gyors/lassú...


köszi a segítséget :-)



2014. febr. 26. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha megengedhetném magamnak és nem veszélyeztetné az egzisztenciámat, valamint szükségem is lenne rá, akkor megvenném.
2014. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

csak az a gond hogy ha nem felel meg gáz van mert 19 éves vagyok és amit keresek annak nagyrészét hazaadom ezért havi kb. 10-15.000Ft-om marad magamra.

amit ebböl összegyüjtögettem fél év alatt azt költeném tabletre de mivel nem vagyok "gazdag" nem akarok zsákbamacskát.

addig oké hogy az office meg a facebook nem akad rajta de munkára is kell mert ha elutazok egy hétvégére (majdnem minden hétvégén utazgatok párszáz kilómétert) nem feltétlenül akarom vinni a laptopom...

de ha nagyon korlátozott a működése (valljuk be ez nem csúcskategóriás gép) nem veszem meg hanem várok még fél évet és veszek jobbat... csak nem akarok várni mert szar laptoppal "tömegközlekedni" mert mindennel együtt 6 kilós a csomag... ez a kis tab meg fél kiló :-P

és én elég nyeszlett gyerek vagyok :-D

2014. febr. 26. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen használatra én ajánlok neked egy Galaxy Tab 2-t, igaz, hogy Android, de szerintem ezen feltételek mellett kiváló és ésszerű választás lehetne. Nem beszélve arról, hogy harmad annyiba kerül, mint a fenti készülék.
2014. febr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pont azért hurcolok laptopot mert desktop windowsra van szükségem :-P

droidom amúgy is van (galaxy s3) aminél semmivel nem tud többet a tab 2

(amúgy jó készülék... csak nem fut rajta az a fejlesztőkörnyzet amin dolgozom)

2014. febr. 26. 23:58
 5/6 A kérdező kommentje:

ja... amúgy nem karül harmadannyiba.

a galaxy 50.000

az acer meg 65.000ft

windows kwll de a legjobb ár/érték arányut keresem

2014. febr. 27. 00:01
 6/6 A kérdező kommentje:

na jó... nem szarozok...

megveszem és ha gyenge szoftverfejlesztésre eladom a galaxy s3-al együtt és veszek mellé valami jó kis windows phone telót meg egy drágább tabletet...

így is megutáltam az androidot a hülyeségei miatt :-P

így legaláb meglesz az öszhang :-D

2014. febr. 27. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!