Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen kozepkategorias tablete...

Milyen kozepkategorias tabletet ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Keret: max. 50k.

Picit sem ertek a kutyukhoz, ezert kernem HOZZAERTOK tanacsat, segitseget. Nagy igenyeim nincsenek, a lenyeg, hogy gyors legyen, bovitheto legalabb 32 gigaig; relative hosszu uzemidovel, a tobbihez Ti ertetek. Nezegettem mar Acert es Lenovot, mert azok megsem noname cuccok, de sajnos nekem sokat nem mondanak a tulajdonsagaik.

(Legyszives tenyleg csak olyanok irjanak, akik ertenek is a dologhoz; attol, hogy xy-nak van egy ipadja vagy egy samsungja, es buszke ra, meg nem fogok olyat venni. Koszi!)

Koszonom! :)



2014. márc. 1. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nexus 7 lenne a legjobb, egyetlen baja, hogy nem bővíthető.

De a 32 gigás is csak 50 ezer, azt már talán nem kéne bővítened.


Ha mindenképp csak olyan jöhet szóba, ami bővíthető, akkor Asus MemoPad HD7.

2014. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eltartott egy darabig, mire talaltam nexus 7-et 50ert :D tobben is javasoltak, szoval megfontolom, koszi! :)
2014. márc. 1. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!