Osynho kérdése:

Itunes ipod szinkronizáció?

Figyelt kérdés

Próbálok zenét másolni az ipod classic 5g 60gb típusú lejátszóra. A bajom, hogy az itunes egy rakat f.s. Nem tudom hogy gondolták ezt a fejlesztők, de ez valami kritikán aluli. Nem elég, hogy egy programot kell telepítenem ahhoz, hogy szimplán fájlokat másoljak egy eszközre, nem elég, hogy a gépemen lévő tetemes mennyiségű zenét át kell konvertálnom ALAC-ba, még a másolás se sikerül. A program felépítése zavaros, átláthatatlan, mindent maga akar csinálni, mindent 10x megkérdez, nyögvenyelős a legalapvetőbb művelet.


Szóval a lényeg. Elkészítettem egy válogatás mappát, 41,1gb ALAC formátumú zenével. Ezt a mappát próbálnám valami úton módon a nyomorul ipodra juttatni. Hozzáadom ezt a 41,1gb méretű mappát az itunes mappához, ami után elkezdi feldolgozni a zenéket. Miután végzett, hiányoznak albumok. De teljesen véletlenszerűen. Nem az első, nem az utolsó, nem ABC sorrendben, ha csak úgy. Miután kitörlöm az egészet és újra hozzáadom, ugyanazokat a mappákat, ugyanúgy kihagyja.


Valaki tudna segíteni, hogy egy zenelejátszóra hogy tudnék zenéket juttatni, lehetőleg további agyvérzések elkerülése nélkül? Csak ennyit szeretnék, nem többet.


Köszönöm!



2014. márc. 2. 03:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Más módja nincs csak az iTunes. A legnagyobb hibát ott követted el, hogy azt a sz@rt megvetted.

Az ide oda másolgatások tilalma a szerzői jogokból adódik. Az Apple úgy kapta meg a zeneeladás jogát a kiadóktól, hogy garantálta a készülékére nem lehet rámásolni és arről másik készülékre is átrakni a zenéket.

Az már előrehaladás, hogy a sját gépeden lévő zenéket az iTuns-on keresztül rárakhatod. Azokban a mappákban amiket nem rak fel biztosan olyan jogvédett tartalom van amiken még külön védelem is található.

2014. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Közben megoldottam, de nevetséges az egész itunes működése, filozófiája.


Azért vettem ipodot, mert ezt vezérli a fejegységem a kocsiban. Apple szépen elintézte, hogy az ő cuccai legyenek támogatottak. Ezen kívül az 5. generációban Wolfson DAC van, ami miatt elég jó a hangja. A 3. ok, hogy 9ezer ft-ért kaptam egy 60gb-os modellt, ami már csak a háttértár miatt is megérte. :)

2014. márc. 6. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!