Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS+ elöfizetés, hogy lehet...

Gabi33 kérdése:

PS+ elöfizetés, hogy lehet aktiválni, és mi kell hozzá? Internet vagy ez egy cd vagy egy kártya?

Figyelt kérdés
[link]

#ps+elöfizetés!
2014. márc. 2. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Megveszed a feltöltőkártyát, azon van egy kód, azt vagy PC-n az egyik honlapon írod be, vagy egyszerűbb PS Vita-n/PS3-on/PS4-en a PS Store-on keresztül beírni.


De a helyedbe nem vennék 3 hónaposat, sokkal jobban megéri a 12 hónapos, a 3 hónapos előfizetést hónapokra lebontva 1500 forintba fáj az előfizetés, a 12 hónapos meg csak 1000-be. Oké, havonta csak 500 forint a különbség (igazából inkább csak 400, mert előbb kerekítettem), de 12 hónap alatt ez már 5000 forint.


És ha egy éves előfizetést veszel azt semmiképp se bluechip-től, hisz itt jóval drágább, mint pl. a livekodok.com-on.

2014. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem,de a kölföldi oldalon nem nagyon szeretek rendelni!

Amugy ha jól tudom euronicban is van 1éves 15000ft!

90 napos [link]

1 éves

[link]

2014. márc. 2. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!