Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Teljesen jogtiszta Usa verziós...

Ádámka82 kérdése:

Teljesen jogtiszta Usa verziós PS3-asom van,4.55 FW-rel. Szeretném egy picit okosítani, hogy töltött játékokat is futtasson. Megoldható már erre a FW-re? Köszi.

Figyelt kérdés
PS3, okosítani, 4.55, FW

2014. márc. 2. 22:26
 1/5 TaKy99 ***** válasza:
88%

Ha régi PS3-ad van (CECH1 vagy CECH2 típusszámú, megtalálod a hátulján), akkor létezik szoftveres megoldás, de annak a kezdete is szervíz és 10-15 ezerért downgrade 3.55-re. Ha CECH3 Slim, vagy CECH4 SuperSlim, akkor csak egy ODE chip beépítése segít, amit különböző ODE márkák beépítésével különböző szervizek 35.000-55.000Ft között végeznek el. (Attól függ, milyen márka, milyen tudással)


Na, abból a 35-55 ezerből 3-4 évre előfizethetsz a PS Plus-ra! Illetve, ha használt játékokat vásárolsz és ha kijátszottad akkor nem gyüjtögeted, hanem eladod 1-3 ezerrel olcsóbban, akkor is átlagosan ~25-40 darab játékkal tudsz játszani...

Gondold át mennyi ideig tart 25-40db játékot kijátszani? Ja, és nem egyszerre kell kifizetni az árát, mint egy ODE Chip-nek.


Lényeg az, hogy van kedvező áru megoldás a legális játékra!


Nem tudom mennyi idős vagy, de te mit szólnál hozzá, hogyha a cég ahol dolgozol, nem adna fizetést a munkádért?

Vagy ha a szüleid azt mondanák, hogy gyermekem, ma nincs kaja, mert nem fizették ki a munkabérem, vagy még rosszabb, ellopták...


Akik a játékokat készítik, forgalmazzák, hogy te jól szórakozhass, ők is pénzből élnek, őket meg lehet lopni?


Lehet, hogy túlreagáltam, de azért átgondolhatod, amit írtam. ;)

2014. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jééé Taky (félig) hibás választ adott o.O


Ha 3000-4000res géped van és már 4.55ofw-n vagy akkor cobra sem segít (mert a 4.55 ofw lővi a cobrát a gépben)

És nem mondanám hogy máshol azért drágább a cobra beszerelése mert jobb tudásuk van hanem mert kapzsik/így éri meg nekik...


És már mondtam nem "nem adna fizetést" hanem 20 millió helyet 10 milliót kapsz kézhez szal még így is megéri nekik

2014. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az egyszerre elég sok, így marad valóban a ps plus. Van benne valami, amit írtál.
2014. márc. 3. 13:48
 4/5 TaKy99 ***** válasza:

Szerintem napok kérdése, és a Cobrára elkészül az új firmware...

A 20 milliódra meg nem nagyon reagáltam akkor sem, mert elég demagóg megjegyzés. Szerinted a játékfejlesztő és kereskedő cégek alkalmazottai is 20 milliókat keresnek?


De igazából ezen nem lehet vitatkozni, mert ez erkölcsi kérdés, lopás vagy nem lopás. Ennyi. ;)

2014. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vezető-k biztos keresnek annyit, hogy a csicska munkás mennyit kap az mástészta
2014. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!