Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót tudtok...

Milyen fejhallgatót tudtok ajánlani, ami vezeték nélküli és nem éppen magas árkategóriájú?

Figyelt kérdés
az árkategória olyan 40ezer körül van, Szeretnék egy vezeték nélküli fejhallgatót venni ami laptopokhoz jó tehát adóval el van látva...
2014. márc. 4. 20:32
 1/4 anitaanita ***** válasza:

Hát én nem vagyok otthon az ilyen cuccokban, de biztos hogy inkább vennék egy FM transzmittert, és egy régi walkmanon tunerelném be. Így aztán bármilyen fülessel használható, örök életű a cucc. Elemekkel bajlódni nem kell, drága akkut cserélni szintén nem kell, hanem a legócskább ceruza akkukkal is elmegy a cucc.


Persze minőségi walkman használata javasolt. De hát egy Sony -t is megkapsz már 2ezerért használtba.

2014. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem nagyon értem miért lenne nekem előnyös mert a kábelekkel ugyan úgy bajlódnom kéne ha jól értem... nekem az az elsődleges, hogy ne legyen sehol sem kábel a fejemen vagy testemen :)
2014. márc. 4. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt van egy pár, válogass kedvedre: [link]

(kicsit sok a reklám, de azért ott vannak a fejhallgatók is).

2014. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A 40e nekem magas árkategória, főleg hogy a jobb minőségű darabok előállítása is csak pár Fillérrel több mint egy vacaké.
2014. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!