Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmértem a hőmet most este...

Megmértem a hőmet most este szájban 37, 0, hüvelyben 37,3. Tudom nem hiteles, mivel nem vezetek hőgörbét és nem is reggel mértem. Csak kíváncsi lennék hogy egy átlagos menszesz előtt is ilyen magas a hő, vagy ha babás valaki akkor ilyen?

Figyelt kérdés
Kb 3 napom van a nem vártig menstruációig.
2013. jún. 10. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Felesleges meregetned, mert szamodra nem ad pontos adatot, hogy most terhes vagy, esetleg netan megfaztal?!

Egyebkent is reggel ebredes elott kell merni, 5 percen keresztul.

Legalabb 2-3 havi gorbe kell egy normal kiertekeleshez, ha vmiert nem jon a baba.


Tesztelj es megtudod, hogy terhes vagy-e. Egy jobb teszt ilye.kor mar kimutatja.

2013. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyebkent nem mindenkinek 37,0 a hoje.

Nekem spec 36,7-36,9 kozott mozgott, majd 5-6 het korul beallt 36,8ra.

2013. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kerria ***** válasza:

Nekem menzeszkor mindig leesett. Az átlag hőm 36,5-37,0 fok között volt, peteéréskor 36,0-36,5-ig visszaesett, majd mikor babás lettem beállt 37,2-re.


De ez én vagyok, az én görbém :) Így ez rám igaz.


Azt hogy nálad mi lehet... az majd kiderül.


Hőmérőzés mindig reggel, felkelés és mozgás előtt, ugyanazzal a hőmérővel, kb. ugyanabban az időpontban (pár perc eltéréssel). Ha most esetleg nem jön össze próbáld ki! Sajnos nem mindenkinél működik ennyire jól, de megismered vele a szervezetedet.

2013. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 nappal a mensi előtt még simán lehet magas, van akinek csak az 1., 2. napon esik le.

Ha terhes vagy, akkor valóban nem fog leesni, de mint már írták előttem, nincs viszonyítási alapod, így nem tudhatod mit jelent ez a hő érték.


Ha ez biztat téged: én most 9 hetes vagyok, és stabilan 37,2 a hőm mióta megfogantam.

2013. jún. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!