Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elromlott a Skullcandy fülhall...

Seres Timon kérdése:

Elromlott a Skullcandy fülhallgatót hogyan tudom megjavítani?

Figyelt kérdés

A bal oldali egyszer csak nem szólt. Zenét hallgattam és csak úgy elkezdett néha elmenni hangja és kb. 10mp alatt full elhallatott :/ Mit csinálhatok vele?

(Haverom suliban hagyta véletlen a padjában így gondoltam haza viszem, hogy NE LEGYEN BAJA, és mivel ez a márka az egyik legjobb kipróbáltam és tényleg nem csináltam semmi olyat ami miatt elromlott volna, csak simán zenét hallgatta, most mit tegyek? :( )

Gyors segítséget ha tudtok, kérlek :/



2014. márc. 5. 20:33
 1/10 Tengor ***** válasza:
Észrevétlenül tedd vissza! :D
2014. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megmozgatod a vezetéket minden ponton és közben hallgatod a fülest, hátha csak meg van törve a vezeték. Megjavítani nem fogod tudni, csak rájönni, hogy mi a baja.
2014. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj h jó haverom, de sajnos sokat gondolkozok az elsőn :D És próbálgatom akkor mozgatni, csak nekem volt egy Samusung fülesem amivel hasonló történt és mikor szétszedtem az egyik részét el volt szakadva, lehet h itt is ez a baj?
2014. márc. 5. 20:38
 4/10 anonim válasza:
Nem lehet, hogy már a haverodnak is rossz volt?
2014. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

sajnos nem >.<

és az a baj h hazudni a haveroknak nem akarok :/ de ennyi pénzem nincs h vegyek egy újat T_T

2014. márc. 5. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nade akkor mi a gond? Ha nagyon jó haverod, akkor simán megmondod neki az igazat.
2014. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De a kérdésem h van-e lehetőségem megreparálni :D
2014. márc. 5. 20:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Értesz az elektronikához? Tudsz módszeresen hibát keresni egy áramkörben? Van otthon forrasztópákád, forrasztóónod stb?


Ha ezekre igennel válaszoltál, akkor a kérdésedre igen a válasz.


Ha ezek közül valamelyikre nemmel válaszoltál, akkor a kérdésedre nem a válasz.

2014. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A hiba a füles szétszedésével van :D nem tudom hogyan szedjem szét :D
2014. márc. 5. 21:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehetőleg sehogy ne szedd szét. 90% esélyt látok rá, hogy a jack csatlakozó tövében megtört a kábel. Ha ott mozgatod, miközben hallgatod, és visszajön a bal oldal ott tört meg. De ha máshol is tört meg a kábel, nem a Te hibád, elhasználódott, mikor a haverod hallgatta a zenét, hurcolta. Te csak szerencsétlen voltál, mert nálad adta meg magát végül. Ha normális a haverod, megérti. Egyébként betegsége a Scullcandy füleseknek a kábeltörés, kb egy évet bírnak. Legalábbis a tavaly forgalmazott széria biztosan.


Ha a jack csatlakoznál törd meg, akkor egy új csatlakozót maximum 500Ft-ból lehet rá rakni (hozzáértőnek, persze).

2014. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!