Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új erősítőt vegyek, vagy egy...

MrMental kérdése:

Új erősítőt vegyek, vagy egy multieffektet?

Figyelt kérdés

Most egy Behringer V-tone gm108 erősítőt használlok,ami szerintem tökéletes a kezdőknek.1 éve van elektromos gitárom.A gitárom is Behringer.3 hangszedő van rajta,meg van egy B.C Rich Warlock om,amin csak 2 van és ezért jobban szeretem a Behringert.Olyan zenéket szretnék játszani,mint a Sistem of a down,Green day,Lordi,Rammstein.

Egyszóval a punk rocktól kezdve a Heavy metál-ig.


Én egy Line 6 M5 ös multieffektben gondolkodtam,csak féllek,hogy ezzel az erősítővel nem fog jól szólni.(Az erősítő 15W-os,van rajta torzító is,de nem az igazi.)


Tehát a kérdésre visszatérve VEgyek egy multieffektet,vagy

inkább cseréljem az erősítőt és csak utána az effekt?



Árban olyan 200-250 € ra (60-80 FT) ra gondoltam.

(a Line6 m5 200 €)



2014. márc. 9. 11:35
 1/10 A kérdező kommentje:
60-80 Ezer FT ****
2014. márc. 9. 11:38
 2/10 anonim ***** válasza:

Erősítőt.

Az M5 egyébként nem klasszikus multieffekt, az inkább sokféle kispedál egyben.

2014. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erősítőt cseréld első körben. 15ért vettem ilyet annó pár éve mikor lakásba költöztem, mert a 100as fendertől igen sokkot kaptak volna a szomszédok...nem tudom mibajod a kis szimulátoros torzítójval, én szerettem.
2014. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nincs semmi bajom a torzítójával,sőt nagyon meg vagyok elégedve vele,az árához képest,de szeretnék most már egy komolyabba befektetni.

Milyen erősítőt vegyek Rockhoz?

Tehát a Punk rocktól kezdve a Heavy Metal ig.

Több fajtát is mondhattok.:)

2014. márc. 10. 23:06
 5/10 A kérdező kommentje:

A lényeg,hogy jó minőségű legyen,szóval ne keljen másikat venni a jobb hangzás érdekében.:)

Ezt is csak azért vettem még akkor,mert kezdő voltam.

Tudtam,hogy nem fog mindig ez maradni,de most már tényleg olyat szeretnék,amit ha megveszek,akkor azzal el leszek a sírig.:)

2014. márc. 10. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs amivel sírig elleszel, maximum akkor, ha nem használod.


Nekem van több erősítőm is, előerősítők és végfokok külön-külön is.

Meg vagyok elégedve mindegyikkel, van amelyik 10, van amelyik 20-25éves, most meg elkezdtem agyalni egy új kombináción, amihez új eszközök kellenek.

Csak mert az utóbbi időben elkezdtem másfajta zenéket hallgatni és játszani, mint amiket azelőtt. Ehhez pedig most más cuccok kellenek.

2014. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem én,csak próbáltam úgy megfogalmazni,hogy mindenki megértse.:D

Tehát.Tudtok ajánlani ezekhez a műfajokhoz erősítőt?:)

2014. márc. 10. 23:34
 8/10 anonim válasza:

Én ezt venném meg: [link]

Ez garantáltan leszakítja az ember fejét, és 100% magyar termék (Marshall-lal vetekszik a minősége)

2014. márc. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Küldősre olyan,mint egy Marshall .:D

Köszi a választ.:)Tied?:D

2014. márc. 12. 07:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát a Koxnak azért nagyon nagyon vetekszik semmilyen Marshallal a minősége.

A legolcsóbb alkatrészekből van, ráadásul elég nem is túl megbízható.

Viszont ennyi pénzért megéri, mert a hasonló árú tranyós cuccoknál még mindig jobb.

2014. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!