Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SCART - koax? Létezik ilyen...

SCART - koax? Létezik ilyen átalakító?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lakás Tv "rendszere " koax kábelen viszi a jelet a 3 TV készülékhez. Terveznénk egy led tv beszerzést, de félú, hogy nem lesz rajta, csak scart csatlakozás. A hiper-szuper digitális minőséget nem számítva, létezik olyan kütyű, amivel elérhetem, hogy egy "százlábú" scart TV csatlakozóba egy koax kábelt lehessen csatlakoztatni? átalakító, vagy hasonló. Nem találtam ilyet, csak scart "elosztót"
2014. márc. 10. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A koax ebben az esetben "antenna"jel...?

Ha antenna,akkor nem lehet av-ra fordítani a jelet.A led tv-nek antenna bemenetébe kell csatlakoznod vele.(A led tv-ken inkább fordítva szokott már lenni,scart van pl.:1 db HDMI több.)

2014. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A koax kábelen modulált jel fut, vagyis először valami hangoló egység (tuner) kell, utána lehet AV jelekké alakítani. De szerintem a led TV is tud csatornákra hangolni, kell lennie koax bemenetnek. :)
2014. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2011-es csúcsmodell panasonic plazma TV-m van és még mindig van rajta koax, azon nézem a HD adásokat, szóval nem kell félned, hogy nem lesz rajta olyan :D
2014. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
SCART és koax aljzat minden TV-van már!
2014. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

minden, jelenleg forgalmazott TV-n van RF antenna csatlakozó!(hagyományos koax aljzat)

/ a legújabb "csúcs-szuper" modelleken is!/

2014. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#3.Koax kábelen HD adásokat normál felbontásban hacsak nincs egy set-top boxod mert a koax kábel nem igen továbbít HD-ben azt elhiheted.


[link]

2014. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6, koaxon jöhet digitális adás is, nem csak analóg.
2014. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Alig négy hónapos LED tv (Samsung), van rajta koax is, de mi SCART kábellel használjuk.
2014. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os digikábel előfizetésem van és vannak adások amik bejönnek 720P-ben vagy 1080-ban is, meg régi felbontásban és elhiheted, hogy van különbség közötte.
2014. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden tévén van antenna csatlakozó/koax/. Amelyiken nincs az nem tévé, hanem monitor.
2014. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!