Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SCART - koax? Létezik ilyen...

SCART - koax? Létezik ilyen átalakító?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A lakás Tv "rendszere " koax kábelen viszi a jelet a 3 TV készülékhez. Terveznénk egy led tv beszerzést, de félú, hogy nem lesz rajta, csak scart csatlakozás. A hiper-szuper digitális minőséget nem számítva, létezik olyan kütyű, amivel elérhetem, hogy egy "százlábú" scart TV csatlakozóba egy koax kábelt lehessen csatlakoztatni? átalakító, vagy hasonló. Nem találtam ilyet, csak scart "elosztót"
2014. márc. 10. 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A mi LED tévénk valójában monitor-tv. Mégis van benne.
2014. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Vitatkoztok egymással -feleslegesen, ahelyett, hogy a kérdezőt megnyugtatnátok!

Minden TV-nek van koaxiális(antenna) bemenete! Azt meg ilyen osztóval lehet osztani: [link]

A SCART csatlakozó akkor jelent valamit, ha más készülékeket(set top box, DVD lejátszó, stb.) is akarunk csatlakoztatni.

2014. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Minden TV-nek van koaxiális(antenna) bemenete!"

Jé ezt még senki nem írta? Ja de. Például én.....

2014. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szia MIndenki! KÖszönöm szépen, theát ha veszónk ilyen Tv-t, akkor is lesz rajta bemenet, így nincs miért aggódni! KÖszi még1x, és bocsi a "bugyuta" kérdésért.
2014. márc. 12. 14:56
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok nekem olyan kérdésem lenne,Harman kardon avr 2000 es házimozi erősítőm,és hogy foghasam a rádió adókat mit javasoltok kóaksz kábel végére? Internet modemre lehet csatlakoztatni valahogy?vagy valami okosaag??
2015. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!