Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régóta szeretnék otthonra egy...

Régóta szeretnék otthonra egy egyedileg összeállított HI-FI-t. Onkyo, Marantz, Denon, Nad, Cambridge Audio, Yamaha, Ki mit tud róluk. Rádiós erősítő, cd lejátszó, hangfalakat akarok egy márkából! Melyiket vélasszam?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:

A yamaha nem rossz cucc.. haveromnak olyan van. Csak aranyban mérik az árát.. A hangfal kérdés viszont m.o elég rossz mert csak a somogyi van... :S:S.. sok márka jelen van de a gyártmány ugyan az..


Nekem egy Sony 2*250 van... 1986 gyártmány de igen meggyőző teljesítmény+megbízhatóság.. az a tipikus van benne anyag.. De egy Videoton hifi rendszer sem rossz választás, nagyon tisztán és szépen szól...persze a cd lejátszót el lehet felejteni..de arra ott a PC..


Összességében annyit tudok mondani a minőség, régen is pénz volt most is az... de más kérdés hogy csak döngetni akarod arra bármelyik kókány f*s megfelel.. de jó hangzás az már pénz és attól hogy PAJÓ meg SAL, az nem jelent semmit...


Nekem egyébként sony 2*250 + 1 pár fischer amiben dupla tekercses mély van.. 1 bent 1 kint.. használtam vettem 4000ftért a hangváltó volt benne kinyiffanva egyébként valami 100.000ft-s cucc..

2011. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!