Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A gép gyorsabban futtatja a...

A gép gyorsabban futtatja a játékokat mint kellene, Mit tehetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a játékokat gyorsabban futtatja a gép, mint kellene. Például Assasin's creed 1 nél kb 2* olyan gyors minden mint kéne h legyen, de ugyanez van Loadoutnál is, viszon a world of warcraftot és a COD mw3-mat rendesen tudok játszani. Nem tudjátok mi lehet a baj? Előre is köszönöm a segítséget.

2014. márc. 11. 18:09
 1/4 anonim válasza:
Kissé zavaros. Mi az, hogy gyorsabban futtatja a játékokat? Magasabb az FPS vagy mi?
2014. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem nagyon tudom bővebben kifejteni :D tegyük fel, elkezdek futni az egyik háztól a másikig és mondjuk 10 másodperc alatt kéne odaérnem, de én 5 másodperc alatt odaérek, de nem csak a futás sebessége más mint kéne h legyen, hanem az egész játéké :$ szerintem újra fogom rakni a gépet vagy nem tudom mit tudnék vele csinálni, viszont még annyi, ha visszaállítom a rendszert egy korábbi mentésre akkor jólesz minden addíg amíg megint újra nem indítom.
2014. márc. 15. 11:27
 3/4 anonim válasza:

Töredezetségmentesísd (optimalizáld) a gépet.

Nálam is ez volt a GTA San Andreasnál de az egyik ismerősöm megmutatta hogy lehet ilyet azóta csinálom és jó. Bár mondjuk azóta teljesen más gépem van, de akkor is meg kell csinálni és akkor remélhetőleg elmúlik. Más ötletem nincs.

2014. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos azt már próbáltam, de azért köszönöm szépen
2014. márc. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!