Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora reflexcső kell egy...

Mekkora reflexcső kell egy ekkora mélyládába?

Figyelt kérdés

Építek egy mélyládát melynek méretei a következők széles:57 magas:30, alul 27 mély felül 20.5 cm 1.9-es anyag

Milyen Hz-re érdemes hangolni a ládat és hogyan? Mekkora reflex cső kellene hozzá? Ha nem csövet hasznalok hanem as láda elejét teglalap alakban vágom ki reflexnyilásnak akkor ott hogyan kell hangolni?



#reflex #mélynyomó #kétlépcsős.
2014. márc. 11. 21:07
 1/4 A kérdező kommentje:
24-25 literes kb a láda
2014. márc. 11. 21:10
 2/4 Osynho ***** válasza:
Nem a láda függvénye a reflexcső mérete, hanem a bele kerülő hangszóróé. Ahogy az egész láda mérete is jó esetben a hangszóróhoz van tervezve.
2014. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kellenének a hangszóró adatai? Meg tudom adni mindet ami kell hozzá csak segítség kellene mivel nem értek hozzá. Gyári reflex doboz mereteibol indultam ki ami 25 literes de nekem más méretű láda kell hogy beférjen aminek a méretei már adottak és programmal számoltam. A gyári ladanak nem csöve van hanem vágott nyilasa alul.
2014. márc. 12. 07:44
 4/4 A kérdező kommentje:
ezen az oldalon találhatóak meg az adatok SWG-1044-es típusú : [link]
2014. márc. 12. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!