Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV vásárlás előtt állok,...

TV vásárlás előtt állok, eddig régi 'hagyományos' készülékeink voltak, nem tudom mire érdemes odafigyelni új vásárlásakor, mik azok amiket ki is használok?

Figyelt kérdés

Ami számomra fontos, hogy penge éles kép (árához képest) FULL HD legyen, az hogy van rajta wifi, 3d.. szerintem olyan dolgok, melyeket nem használnék ki.


Még abban nem tudok dönteni, hogy ~80centis vagy ~100 centis legyen. Keret kb 80-110 e


2014. márc. 13. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A Full HD-t is csak bizonyos eszközökkel tudod kihasználni (például Blu Ray lejátszó). A HD csatornák a HD minimum felbontását használják, arra tökéletesen alkalmas a HD Ready TV is. Persze ehhez érdemes ragaszkodni. Én a fogyasztás miatt LED háttérvilágítású LCD tévét vennék. Bár nem tudom, hogy mekkora szobába akarod rakni, de ha rám hallgatsz, akkor nem éred be 82 cm-vel. Egy idő után nyomasztóan kicsinek fog tűnni. Előnyös, ha bőséges a csatlakozó kínálat, illetve ha van benne DVB-T és DVB-C tuner. Előbbit az ingyenes MinDig tv vételére (pl. M1 - Forma' - HD), utóbbit a kábeltévé digitális vételére tudod használni, ha támogatja a szolgáltatód. Így set-top-box sem kell, mehet az előfizetői kártya a tévébe.
2014. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Igen, én is sok helyen olvastam, hogy inkább a nagyobb méret.. bár szerintem a jelenlegi 50-hez képest a 80 is nagy élvezetet nyújtana. :)
2014. márc. 13. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha anyagilag megengedheted magadnak, akkor ragaszkodj a nagyobbhoz. Hidd el, tapasztalatból mondom.


Én is egy 55 cm-es CRT tévéről váltottam 82 cm-es LCD-re. Eleinte mi is azt hittük, hogy milyen jó, aztán kezdett kicsi lenni. Az lett a vége, hogy bekerült a hálóba, a nappaliba meg vettünk egy nagyobbat. Pedig nem is vagyunk azok a nagy tévézők :)

2014. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!