Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik egyáltalán olyan IEM...

Létezik egyáltalán olyan IEM fülhallgató ami TARTÓS? Ami bírja a sportolást is, de töméletes hangminőséget biztosít.

Figyelt kérdés

Volt egy 10eFt-os Sony-m az tartja a rekordot, mert az 2 évet bír ki, utána az egyik oldalából eltűntek a mélyhangok..

Utána egy Sennheiser CX 300-II, az épp egy évet bírt ki, ott az egyik oldal átment recsegősbe.

Ezután gyári Apple i5 earpods, 3 hónap után már nem egyformán szólt a két fele, ez is átment recsegősbe, de ezt nagyjából tudtam javítani "beleszívással" (nem nem, az előző oettőt nem szívkódtam, nem attól ment tönkre.)

Namost, letezik egyaltalan ezekbol az in ear fulesekbol olyan ami azert napi intenziv hasznalat mellet kibir minimum 5 evet??? Amire van jopar ev garancia. Es emellett jol is szol. Talan nagyonb membranuakat kene nezegetnem? Hajlando vagyok belenyulni a penztarcamba is, csak legyen jo min 5 evig, es ne romoljon le a hangja!!


2014. márc. 13. 21:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Sony MDR EX600 jó ötlet lenne?
2014. márc. 13. 22:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
5 évet nem bír ki egy sem. nekem egy akg 324p tartja a rekordot 2,5 évvel és nagyon vigyáztam rá. nem érdeke a gyártnak hogy tartósat csináljon, ki venné meg a következő modellt
2014. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor inkább veszek egy olcsóbbat, mert a drágább is csak tönkremegy. Amúgy noncd olyan gyártó ami 5 év garit ad?
2014. márc. 14. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs. Még a több 100ezres fejhallgatók is 1-2 évig garanciálisak
2014. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!