Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam egy gyári fülhallgatót...

Kaptam egy gyári fülhallgatót a telómhoz de egyik fülemben jobban szól, mint a másikban. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 19:14
 1/5 anonim válasza:
Annal a fulhalgatonal ahol halkabban szol a drot meg lehet kicsit szakadva,nekem is volt ilyen gondom , en szetszedtem es Olom-on otvoztel bevontam a drotot ahol bemegy a fulhalgatoba , utana szigeteloszalagot raktam ra es kesz (bocs az irasert)
2014. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tedd fel fordítva is, ha akkor is ugyanannál a fülednél hallod halkabban, akkor menj el egy fülorvoshoz.

Ha úgy meg a másiknál, akkor vidd vissza a fülhallgatót oda, ahonnan jött, hogy cseréljék ki, mert gyári hibás.

2014. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cseri65 válasza:
az előttem felszólalónak tiszta igaza van ! másképp kár kár próbálkozni . tudni fogod milyen a hallásod !
2014. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és szerintem a fülhallgatóval van a baj a cserélgetést már én is próbáltam
2014. márc. 18. 19:17
 5/5 anonim válasza:
Telefonnal használod, vagy mással? Mert nekem a Nokia-fülhallgatóm csak telefonnal szól normálisan, gépről csak bizonyos sávokat enged át (kivéve: ha megnyomom a kábelen levő gombot, akkor rendesen hallatszik minden, de hát kinek van kedve folyamatosan nyomva tartani a gombot zenehallgatás közben?)
2014. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!