Melyiket érdemes megvenni ASUS Memo Pad HD 7 (16GB) vagy LENOVO IdeaTab A1000 (16GB)?

Figyelt kérdés

Érdekel mind a kettőről a vélemény, tapasztalat, erősségei- gyengeségei, stb.

Válaszokat előre is köszönöm.



2014. márc. 14. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy Asusom van, olyan amilyet írtál.


Teljesen meg vagyok vele elégedve, amire én használom, arra bőven elég. Filmeket akadásmentesen viszi (HD-t még nem próbáltam lejátszani), de a gyári lejátszó egy kalap kaka, MX Playert ajánlom helyette.

Viszont a gyári szövegolvasó nagyon jó, ha olvasás módba állítom akkor szépen tördeli mondjuk egy könyv oldalait úgy, hogy a betűméret normális marad. Kifejezetten tetszik.

Üzemidő is nagyon jó, órákon át lehet rajta filmet nézni, vagy csak simán nyomkodni, rengeteg ideig bírja (8-10 óra) folyamatos használat mellett is.

Játszani nem szoktam rajta, abból már kinőttem, erről nem tudok nyilatkozni.


Szóval szerintem jó választás, bár a másik versenyzőt nem ismerem, az Asust csak ajánlani tudom.

2014. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat.

Játszani biztosan én se fogok :-D. Inkább internetezni és egyetemre kellene nekem.

2014. márc. 14. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem volt, de én is az asust ajánlom.
2014. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!