Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyen márkájú...

Szerintetek melyen márkájú laptopot éri meg a legjobban venni mostanában?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha, az ár/érték arány tekintem akkor szerintem az ACER-ek elég jók. Nekem is az van. Már nem mai darab de amikor vettem egy ismerősöm hasonló tudásu ASUS-t vett csak kb 40-50 ezerrel többe került, valamint neki azóta már többször kellett szervizelni. Az ACER-ek nagy hibája viszont, hogy az akkumlátor egy idővel megadja magát és az szinte már használhatatlan benne.
2014. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Keresem válasza:
Dell nagyon megbízható. Nekem csak ilyenek voltak. A régit azért kellett lecserélni, mert már olyan régi volt, hogy az új szoftverek és a windows is döcögött rajta. Természetesen most is ilyet vettem. (A családban több ilyen is van. MIndenki elégedett a megbízhatóságával.) Jó... nem egy tesco-s mediamarkt-os olcsó kategória, de a pici többlet megéri.
2014. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!