Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Laney LX120RH gitárerősítő...

A Laney LX120RH gitárerősítő fejről vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 26. 01:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt találtam viszonylag jó áron de nincs semmi tapasztalatom róla. Megéri az árát, vagy építsek inkább egy csöves 50w-ost?
2014. márc. 26. 01:36
 2/5 anonim válasza:

A tranyós nem rosszak, de ha te csak így építesz marha olcsón csöves fejet...

Gondolom még soha nem építettél ilyesmit...

2014. márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Évekkel ezelőtt elkezdtem építeni egy 60w-os 2xEL34 fejet, de kimenőtrafó és csövek hiányában -pénz miatt- abbamaradt.

Lemezen van az egész, már csak a cső és trafó hiányzik és a ház. Tehát azért kérdezem, mert nem tudom érdemes e folytatni az építést, vagy vegyek egy gyári tranyós gitárfejet.

2014. márc. 28. 00:36
 4/5 anonim válasza:

Hát nézd, attól, hogy valami csöves, nem feltétlenül lesz jó.

Ellenben egy jó csöves fényévekkel jobb bármelyik tranyósnál.

Azt meg, hogy te mit és hogyan kezdtél el építeni csak te tudhatod...

2014. márc. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tavaly megépítettem és nagyon nagyon tetszik és abszolút nem bántam meg hogy az építés mellett döntöttem.! :-) Az igaz hogy a kimenő trafót csak másodjára sikerült jól elkészítenem mert nem volt minőségi vasam hozzá de legalább lett benne gyakorlatom. A méretezés viszont minden tekintetben hajszál pontos lett elsőre. Azt mondanám inkább hogy teljesen más a dinamikája mint egy tranyósnak. Effektelve pedig abszolút felülmúlja bármelyik félvezetőset arra a nyakamat tenném.
2016. dec. 6. 03:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!