Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet digi tv-s Digitál...

Hogyan lehet digi tv-s Digitális műholvevőt beállítani, az Astra műholdra?

Figyelt kérdés
Van egy digitális műholdvevőm digi tv kártyával volt használna.Intelsat,Hotbird,Thor 3,vannak benne gyárilag.Új műholdat is fel lehet venni a listára.De a beállításait nem tudom.Mármint a technikai adatokat.A Pro 7-et,Sat 1,Német RTL-t szeretném nézni.Letöltöttem egy satelite director programot is a telefonomra,ami megmutatja hogy hol a műhold.Úgy mint a sat finder.Tehát a pontos beállítás elméletileg menne.De mégsem megyen.Olyan emberek segítségében reménykedem akiknek van,vagy volt ilyen digi tv-s beltériük,és állították már át astra műholdra.Szokásos digi tv beltériről van szó.Az az a hyundai,tudom hogy van ettől jobb is,de nekem csak ez a 3adó lenne a fontos.Akik válaszolnak kérem lépésről lépésre írják le a gondolatukat.Jó pár napja szeretném ezt beállítani,de sajnos nehezebb mint a régi analógot...

2014. márc. 29. 08:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Így szeretném beállítani mint ebben a videóban van.Csak én kiviszem a tv-t,és azon látnám.Legnagyobb gondom az,hogy a csatornák nincsennek előrre beállítva,így minden egyes reménynél,keresést kell indítanom.A videóban lévő pasi annyiból szerencsésebb helyzetben van,hogy amint ráállítja bejön az adás.De én ha rá állítom, még nem tudom,hogy valóban ott van-e ?... https://www.youtube.com/watch?v=_p4XnEJIwKE
2014. márc. 29. 09:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt igy nyugodtan el is felejtheted. Még ha el lenne tárolva legalább akkor talán megtudnád mert beugorna,de igy esélytelen. Meg nem is biztos,hogy egyáltalán lehetséges e a digis vacakkal,mert eléggé korlátozva van. Esetleg gyári firmwareval.
2014. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gyári firmware-nél pontosan mire gondol ? Valahogy le lehetne szedni róla,hogy digis legyen ? És lehet,hogy a gyári eredeti állaponban szerepel az astra ? Arra is gondoltam,hogy valakit keresni aki csak astra műholdat néz.És a csatorna kiosztásokat arról megtanulná a beltéri,és így ha a Pro 7-re állítanám akkor forgatás közben előbb utóbb csak be jönne.Kár hogy pont a legismertebb,és sokak álltal gyakran használ Astra pont nincsen benne...10éve még mindenkinek az astra,és az eutlsat volt Duna tv,és a német adók.Talán akkor jobb volt !
2014. márc. 29. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
helló.én is digis vagyok.ezt szerintem nyugodtan elfelejtheted,mert a digi a boxait és antennáját úgy állítják be a szerelők,hogy azzal másik műholdat ne tudj fogni(több csatornával) mert akkor (szerintük) rontaná az üzletpolitikájukat...sajnos.(ők nem UPC Direct)
2014. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!