Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Zsebwifivel lehet jól netezni...

Zsebwifivel lehet jól netezni iPaden?

Figyelt kérdés
iPad Air vásárlás előtt állok, de nem tudok kiadni 27000 forinttal többen a 4G-ért. Jelenleg nincs is rá szükségem, és mivel hosszú távra tervezem, lehet, hogy a tanuláshoz majd később kell. Tudom, hogy zsebwifivel meg lehet oldani utólag ha nagyon muszáj, ezért merek wifi only modellt venni. Szerintetek 8Gb adatforgalom 21mbps letöltési sebességgel havi 3600 forintért rendben van? Nem lassú? Tudom, hogy mire pár év múlva ha kéne, addigra megváltoznak ezek, de mostani viszonylatban ez a letöltési sebesség milyennek számít?

2014. ápr. 3. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Zsebwifiröl nem tudok nyilatkozni, de én pl a wifi-s iPad-emhez (ha nincs a közelben router) szoktam használni az iPhone személyes hot-spotját (az kb a zsebwifi kategoria) . Simán müködik, alig lassabb mint router-es wifi, néhol akad egy kicsit, de teljesen használható.

Mondjuk filmet nézni már nem nagyon lehet vele, de attól lefelé mindent!

Magam is wifi-s iPad -et vettem, fölöslegesnek tartom a sim kártyás verziót, föleg a tulzott felára miatt. Manapság már szinte mindenhol van router kivéve a pusztaságot, ahol meg nincs. Ott a hot-spot. nyugodtan vedd meg, nem fogsz csalódni.

2014. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!