Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3 ki van flashelve, játékot,...

Ps3 ki van flashelve, játékot, h telepítek rá?

Figyelt kérdés

Eddig eljutottam odáig, hogy rajta van a multiman program, és, hogy usb-re stb.re teszem rá a fájlt, igen ám, de sok helyen írják, h crackelni kell stb. Itt szimplán rá teszem az usb-re a "gamez" mappába a fájl és telepítem a multimanba és már fut is?

Választ előre is köszönöm! Egy új ps3 tulajdonos leányzó :D



2014. ápr. 6. 16:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy az FTP-s megoldást kerülném, ha lehetséges, köszönöm!
2014. ápr. 6. 16:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kerülnéd ftp? Azzal a legeszerűbb... [ps3ra blackbox pcre meg total commander]


Btw nem kell crackelni...hülyeség...

Max a Psn játékokhoz kell a fix... [de azt legtöbbször azzal együtt töltik fel szal semmi gond]


Ami esetleg fontos, hogy mindig a legfrissebb cfw legyen fent... [Mondjuk rogero 4.55]

2014. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt

"mappába a fájl és telepítem a multimanba és már fut is?"

Átmásolod rá a cuccost Games/Gamez mappába megnyitod a multimanust kiválasztod a játékot, majd visszadob xmb-be és onnan indítod...

2014. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eddigi helyzetem az, hogy már fenn van a játék a gamez mappában a multimanban, telepítve van. Megjelenik a multimanban mint, ahol az összes többi játék, azonban nem indul el, teljes sötétség a képernyő.


És természetesen köszönöm, hogy írtál, de sajnos nem tudom, h kell az ftps részét használni

2014. ápr. 6. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen cfw van a gépen? Illetve a legutolsó multiman van rajta?
2014. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rajta van, és végül sikerült. A lényeg annyi volt, hogy a BDmirrort kellett beállítani és utána rendesen futottak a játékok. :)
2014. ápr. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!