Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Psp 3004 8gb memóriakártyával...

Psp 3004 8gb memóriakártyával flashelve van 5 darab eredeti játékkal (RatchetClank, Nedforspeedmostwanted, Tekken, FIFA9, Socom) mennyit érhet? Elszeretném adni csak nem tudom hogy mennyiért érné meg.

Figyelt kérdés
Mert most igy szét nézek neten nemtudom hogy most az azért van fent mert drága és azért nem vitték még el.

2014. febr. 9. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nah lássuk:

Psp +8gb érhet olyan 20-28e körül

Ám ez csak érhet valóságban ha nem viszed le olyan 20-25között sztem rajtad rohad meg

[mivel ma már 1000res fat gépet vesznek 10ezer ft ért vagy 2000res slimet 15e ért] (és lássuk be itthon hibába 3000 pspnek a szebb képe ha +5e ft a döntés akkor többen választanák az olcsóbbat)


Játékok meg hááát....semmi értékük nincs főleg ha flashelt a psp...

darabja max egy 1e talán főleg hogy használt

[sztem jobban jársz ha a játékokat vmi konzolboltban akarod eladni]

2014. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22 ért raktam fel mindinestől szerinted az ugy jó?
2014. febr. 10. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem jó ár sok sikert az eladáshoz
2014. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. febr. 11. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!