Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a Battlefield...

Beny_kid kérdése:

Mi a különbség a Battlefield 4 és a "Battlefield 4: Prémium" között?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy megveszem a BF4-et, de akkor megláttam a Battlefield 4:Prémium-ot és nem sokkal drágább.Igaziból mi a különbség a 2 között? Úgy hallottam, hogy a BF4:Prémium-ba vannak vmi Kódok, de megéri ezekért?

2014. ápr. 6. 17:35
 1/2 anonim válasza:

A Battlefield 4 az alapjáték.

Battlefield 4: Prémiumban nincs az alapjáték. A prémium a Bf 4 kiegészítőit és egy-két plusz dolgot tartalmaz.

2014. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Premium csomag azt tartalmazza hogy amikor megveszed akkor kapásból kapsz asszem 5 gold battlepack-et. Mindig kijövetelkor megkapod ingyen az új DLC-ket. És ha modjuk egy szerverre 5-en várakoznak akkor megelőzheted azokat a sorban akiknek nincsen Premium csomagjuk
2015. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!