Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb fülhallgató...

Melyik a legjobb fülhallgató 10. 000 Ft-tól 15. 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés
Ezt néztem eddig: [link]

2014. ápr. 10. 18:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Fejhallgatót is írhattok, csak elfelejtettem odaírni.
2014. ápr. 10. 18:41
 2/3 anonim válasza:

Ha itthonról szeretnél, akkor Sony vagy Sennheiser fülest ajánlanék, ami ebben az árkategóriában a legjobban tetszik. Inkább csak ízlés kérdése. De hogy konkrét legyek:

[link]

Nekem ilyen van, van ahol még olcsóbban is megkapod. Jó erős mélyhangzás, nagy érzékenység(hangerő). Nekem bejött.

DE!!!!!!

Ha bízol a külföldi rendelésben, és az ottani szervízben(hogy vissza kell küldeni, aztán várni stb), akkor feltétlen nézd meg ezt itt:

[link]

Ezek itt sokkalta jobbak mint akármelyik itthon, persze ár érték arányban. Free shipping van, és mivel azt írtad 10-15 ezer, ezért nem megy rá se adó, se vám(elvileg, ebben az országban én bármit el tudok képzelni)

Remélem ennyi elég. Sok sikert.

Szólj ha vettél valamit, kiváncsi vagyok.

2014. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. ápr. 27. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!