Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hifit/mini hifit vegyek?

Milyen hifit/mini hifit vegyek?

Figyelt kérdés

legyen benne usb, távirányító, jól szóljon, mp3, cd, rádió legyen benne



vagy van olyan oldal, ahol ezeket be lehet jelölni, és kiadja a megfelelő hifit?


2009. dec. 20. 21:41
 1/8 A kérdező kommentje:
ezt néztem ki, nem tom hogy milyen, van-e jobb,
2009. dec. 20. 21:45
 2/8 A kérdező kommentje:

ja link lemaradt:

[link]

2009. dec. 20. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is USB-set szeretnék,akkor legalább könnyebb dolgom lenne,nem kéne örökké cd-kre irni a zenét hanem pl mp4-ről is mehetne.
2009. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én a Panasonic SC-AK270-et, SC-AK280-at ezek "olcsóbbak" és kíváló minőség, nem lesz vele SOHA gond, de van még egy felsőbb kategóriás SC-AK770. Ez már brutális.

Remélem segítettem.

2009. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja bocs elfelejtettem ez mind USB-s meg minden
2009. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ok köszi
2009. dec. 21. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Hali. Szerintem meg jobban jársz ha nézed az akciókat, pl Euronics, vagy MediaMark stb stb és egy komplett házimozi szettet veszel. 25-30 között már van divx-es dvd lejátszó (beépített erősítővel) amin van rádió, USB, viszi az mp3-at, és még filmnézésre is tudod használni. Nem utolsó sorban azért a hozzá adott 5.1-es hangrendszer is sokkal jobban szól az ilyen minihifi-knél :) Namár most ha azt nézed hogy lesz 6 hangfalad, egy lejátszód ími viszi a cd-t,mp3-at, van benne rádió, és még filmet is nézhetsz rajta, akkor jobban megéri erre beruházni :)
2009. dec. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó köszi a választ, de házimozit nem akarok, mert elég kicsi a szobám, (kb 8 m2), és még arra kéne hogyha megyek valahova bulizni(jön a szilveszter) el tudjam vinni
2009. dec. 22. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!