Ért valaki a DVD/Bluray felvevőkhöz? Mit jelent az xp/sp/lp/ep/mlp felvételi mód? Miben nyilvánul meg az mlp felvétel rosszabb minősége?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy egy 160 gb merevlemezre kb 43 óra xp vagy 81 óra sp vagy 477 óra mlp felvétel készíthető, de nem tudom, hogy milyen értelemben rosszabb az mlp felvétel mint az sp, és nem találtam az interneten választ erre.
2014. ápr. 12. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rosszabb az SP minősége, de nem vagyunk egyformák!! Bárki ellentmond nekem a maga szemszögéből igaza van.

Baromi sokat számít, min nézed vissza!!

De rém egyszerű!! Csinálsz egy egy percet mindegyik beállítással, nézd vissza és majd Te eldöntöd, melyik felel meg Neked.

Én és más mondhat akármit, de a Te megítélésed lesz a döntő.

Ilyen egyszerű!

2014. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak az a probléma, hogy most csak egy 32 cm átmérőjű tévém van, nem tudom mikor hozza vissza a szerelő az 55 cm-eset, és 2 éven belül tervezek beszerezni egy 81 cm átmérőjű tévét, ezért lenne jó ha tudnám, hogy milyen minőségben kell felvételt készítenem, hogy biztosan élvezhető maradjon. És ha mások esetleg idetalálnak itt el tudnák olvasni, hogy melyik mód milyen felvételt jelent.
2014. ápr. 13. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!