Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Újra érettségizés menete:...

Újra érettségizés menete: hogy van ez?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem egyetemre szeretnék jelentkezni, viszont ehhez jobb pontszám kéne, időközben elköltöztem onnan ahol 2 éve érettségiztem és nem ismerem az újraérettségizés menetét. Tudna valaki segíteni aki hasonló cipőben jár? ( mindegy melyik iskolát választom? )És emelt szintű történelem érettségit szeretnék tenni. (Győrben lakom)

2013. dec. 9. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Teljesen mindegy, melyik iskolát választod vagy a kormányhivatalt. Emelt szinten meg különösen. De az iskolák nem is kötelesek fogadni a jelentkezésedet, csak a kormányhivatal. Mivel megyeszékhelyen laksz, ez a legegyszerűbb. Teljesen ugyanúgy megy, mint ott, ahol korábban laktál.

Ja és nem járok hasonló cipőben, viszont értek hozzá. Aki hasonló cipőben jár, mint te, az kb. ugyanitt tart a kérdezősködésben. Nem mindig éri meg így kérdezni.

2013. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Szívesen! Egyébként milyen kérdésedre nem kaptál választ a fenti linkről?
2013. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!