Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy pick up-on vagy pl. egy...

Egy pick up-on vagy pl. egy mp 3 ( gépről) lejátszott szám között mi a külömbség?

Figyelt kérdés
úgy hallodtam, hogy a bakelit tisztább hangot ad igaz ez ?

2014. ápr. 15. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
mp3-hoz képest igen - persze ha nem egy agyonkaristolt lemezről van szó, ócska sasszéval. MP3 nem a hangminőség csúcsa, mivel veszteségesen van tömörítve.
2014. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó hangszedő/lemez/korrektor/erősítő/hangszóró esetén a lemezhang akár megdöbbentően jó és izgalmas lehet. Trágya cucc esetén csak a recsegés fog zavarni :)

Az első mondatban leírt feltételeket megteremteni nem magától értetődően könnyű játék.

2014. ápr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem,kb. olyan 60 ezer forintot áldoznék két hangfalra és egy lejátszóra ebből az összegből lehetne szép teljesítményt kihozni ? esetleg tudtok ajánlani hangfalat( ohm, W, aktiv vagy passziv legyen ? nem akarom ,hogy az egész negyed hallja csak legyen tiszta és a basszus is éles persze nem akarok funktion one-t de 15 ezer forintosat sem. jah és még egy kérdés a 2 hangfalhoz külön kell méjnyomó is ...nem nagyon vagyok tisztában a dolgokkal de imádom a régi lemezeket és lejátszókat
2014. ápr. 16. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!