Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi élvezhető abban, ha egy...

Mi élvezhető abban, ha egy autóban dübörög/mohog a mélyláda?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy sokan mit élveznek abban, hogy hátra betesznek egy mélyládát és döngetik hogy közben remeg az autó, mellesleg az egésznek nincs egy kumma élvezhető hangzása? Nem akarom leszólni őket, csak egyik "haverom" a minap eljött és mutatta hogy vett egy SAL mélyládát, elkezdte döngetni és magyarázta hogy az milyen jól szól, meg hogy majd szétrázza a kocsit. Halgattam vagy másfél percig aztán kikapcsoltattam vele mert a dübörgésen és rezgésen, mohogáson kívül szinte semmit nem hallottam az egészből, majd ekkor elkezdte fikázni az én autómban lévő gyári 6 hangszórós+ 1 beépített mélysugárzós BOSE rendszeremet, hogy az milyen sza*r és gyenge, meg az semmit nem ér mert megse birja rezegtetni a kocsit stb. Lehet én vagyok hülye, de nekem a zenehalgatás nem arról szól hogy a fejem széthasadjon a dübögéstől és mohogástól, hanem hogy a szép, tiszta és részletes hangzást élvezzem, és nem azt figyelem lehuzott ablaknál hogy ki látja és hallgatja éppen hogy a kocsi mindjárt szétesik alattam mert annyira remeg.
2014. ápr. 17. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Te kis buta :) Pedig tudod a megoldást: a többi kisbuzernyák előtt feszítenek a cuccal, akik megbámulják őket.
2014. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy mohogó, rezegő szaron mit lehet megbámúlni? Nem akarom dicsérni a sajátomat, de beülök a kocsiba, felhúzom az ablakot, bekapcsolok egy Whitney Houston vagy Celine Dion számot, és elsírom magam, olyan gyönyörű, részletgazdag hangzása van a BOSE autó hifinek.
2014. ápr. 17. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a SAL egy elég gyér márka. Nem akarom leszólni őket, de a Bose fényévekkel jobb. Egyébként szükség van a basszusra, de annak is van egy határa! Ha neked a tiéd tetszik, akkor azt hallgasd! Mondjuk én elég sokat hallgatok zenét (minden fajtát), és szeretem a basszust, de az hogy most a kocsi rezegjen, és ne halljam a zenét, annak semmi értelme. Ha már mindenáron basszust akarok, akkor az legyen rendes! Egyébként szerintem a Bose -nál még a Bang & Olufsen jobb csak! Ezt most eddigi tapasztalataim alapján írtam :D
2014. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem felvágás meg ilyesmi.

Most vettem meg az első autómat, ezután egyből nyomás Hifibolt, mélyláda, 3 utas hangszórók, príma 1200W (persze csak papíron) erősítő, fejegységek.

Összeraktam, mit ad isten, potn szombat este volt.

Elmentem a diszkó előtt jó kis bélrázós zenével, majd leálltam oldalra.

Odajött két lány, hogy menjünk táncolni.


Szerintem nincs mit kérdezni.

2014. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen felül vannak olyan zenék, melyekkel nem lehet betelni, és minél hangosabban szeretnéd hallani mert annyira jó.
2014. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
"Whitney Houston vagy Celine Dion számot, és elsírom magam, olyan gyönyörű, részletgazdag hangzása van a BOSE autó hifinek." Te b*zi vagy barátom.:D Az a qrvajó érzés,amikor beülsz a kocsiba, ablakok le, droplex,vagy valami minimal-t benyomni és had szóljon :D
2016. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, te magadnak zenélsz, vagy az utcának?? Én magamnak szoktam. Miért lennék bu*zi, mert Celine Dion vagy W. Houston zenéket hallgatok? Nem csak azokat hallgatok, de ha értenél hozzá, akkor tudnád, hogyha kiakarsz élvezni egy jobb autóhifit, akkor ilyen zenét választasz hozzá ( nem a ducc-duccot), mivel A-tól Z-ig bejárja a hangszórót. Az, hogy te veréb vagy a verebek között a minimal-al, az a te dolgod.
2016. ápr. 5. 20:01
 8/8 anonim válasza:
bocs főnök :D
2016. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!