Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba szeretnék normális...

Autóba szeretnék normális zenét mi kellene hozzá hogy élvezhető legyen? 50-e ig amit én gondoltam: 4x50-es fejegység,4db hangszoró előre 10-esfér hátra 13-as,2 magas sugárzó és 1 aktív mélyláda?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Élvezhető minőségű zenéhez normális minőségű fejegység kell, meg ha rádiót is akarsz hallgatni, akkor tisztességes antenna - ami a régebbi autóknál nem mindig van így.

Ha veszel egy fejegységet már kb. a fele el is ment, úgyhogy szvsz marad a 4 hangszóró a kiegészítések nélkül.

Főleg ha te nem tudod bevezetékelni és még munkadíjat is kell fizetned valakinek.

2012. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem 50-el ne számits high-end hanzásra.

(egy normális fejegység kezdődik 50 körül)

2012. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy inkább csak egy fejegységet vegyél és 4 hangszórót.
2012. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak.

Még annyi tanácsot tusok adni neked ha 50 ből szeretnéd kihozni hogy előre olyan hangszórókat tegyél amibe van közép magas is építve. Hátra pedig alacsony Hz-est és abba kevésbé szükséges a magas. Így jobban tudsz variálni a 2 kimenettel. Nem éri meg nagyon drága fejegységet venni mert az profi hangszórók nélkül úgyse tudja leadni azt a hanghatást amit vár tőle. Bár szerintem már egész élvezhető hangtechnikát lehet 50-ből összerakni. Én is elkövettem azt a hibát hogy belevágtam egy bivaly erősítőt meg 2 nagy hangfalat a csomagtartóba. Ennek következményét nem láttam előre...

Ugyanis ha beült hozzám bárki első dolga volt hogy jól feltekerte a hangerőt. Másnaposan baromi kellemes. 1 hét után már baltával vágtam volna ki az egészet belőle mert a fejem is fájt már. Ráadásul szinte minden reggel tolhattam be az autót mert öcsémék lemerítették a zenével az akut. Na azóta inkább csak a hangminőségre pályázok nem érdekel a nagy hangrendszer..

2012. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 L.Thomas ***** válasza:

Magnat Edition 693 hátra kalapba 6500.-

Pioneer TS-G172Ci előre+ajtóba 12000.-

Pioneer MVH-1400UB fejegység 15000.-

Pendrive 4 GB 3000.- és voilá---

2012. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!