Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Help! Mi lehet a baja? Ipod...

Help! Mi lehet a baja? Ipod kérdés .

Figyelt kérdés
Na szóval .Az van hogy apum vett egy olyan USB töltöt az ipodhoz,amit csak be kell dugni a falba és abba az ipodot.Omega 1A sat vett,bedugtam,töltötte is,de elkezdtem használni ,és megőrült .Az interneten nem tudtam rendesen beírni semmit,össze vissza ugrált az ablakok között megnyitott újat ,pedig nem kertem ,rá mentem pl az eszközökre es egy tok más alkalmazást nyitott meg.Nem tudtam rendesen feloldani.Van valakinek hasonló tapasztalata?Amikor kihúztam minden oké volt.Jol működött .Merjem tölteni vele?Lesz tőle baja?Kerlek segítsetek .Fontos lenne

2014. ápr. 19. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Javaslom Vegyél Új Töltőt az Apple.hu oldalról!
2014. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen iPod?


A hálózati adapter-5790FT

A Kábel-5790FT

Szerintem egy ilyen eszközért ez nem drága!

(ELŐZŐ VAGYOK)

2014. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja iPod touch.Nem tudom hány generációs (?)talán 4.Ha van ilyen.
2014. ápr. 19. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen utángyártott vackokkal vigyázni kell. Nem mindegyik működik megfelelően.

Az appleblogosok oldalán olcsóbbak ezek a cuccok. nézd meg

2014. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2014. ápr. 19. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!