Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG 42LA620 as tipusu Smart 3D...

LG 42LA620 as tipusu Smart 3D kepes USB rol, vagy kulso merevemezrol 3D filmet futtatni?

Figyelt kérdés
A kerdes bovebben az volna hogy kell e kulon 3D blu ray lejatszot vennem hozza , hogy tudjak 3D filmeket nezni rajta ? Vagy eleg ha letoltom netrol a filmet , azt rateszem kulso HDD ra , es ugy racsatlakoztatom a tv re ?

2014. ápr. 20. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel az lg-k elég kényesek ezért csak akkor tudod meg ha kipróbálod vagy ha valakinek nincs pont ilyenje.

De mondjuk a leírásában nem említik az mkv-t úgyhogy nem hiszem hogy tudja.

2014. ápr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van külső HDD-d, akkor ne Blu-Ray lejátszót vegyél, hanem mondjuk egy sima médialejátszót. Arra rácsatlakoztatod a HDD-t USB-vel. Én is így nézek mindent. Blu-Ray lejátszó felesleges, mert ha már van külső merevlemezed, akkor arról akarod nézni a dolgokat, és nem külön kiírogatni mindent Blu-Rayre...


Szerintem egy külső HDD a legpraktikusabb. Blu-Ray lemezeket venni, aztán azokra írogatni sehogy sem éri meg. Az áruk se alacsony és nagyobb felbontású filmből is maximum 1, esetleg 2 fér rá /ha veszünk egy 25 gigás lemezt, és egy filmet átlagosan 10-15 gigának/. Nem is értem amúgy, miért találták fel... Maximum ha eredetiben megveszel egy 1080p-s filmet a boltban Blu-Ray lemezen. Akkor van értelme. De egyébként ahhoz, hogy valaki netről töltögessen, és kiírja rá, amit letöltött, iszonyat nagy luxus és értelmetlen...

2014. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
simán usb-ról vagy külső hddről le tudja játszani az mkv kiterjesztésű 3d tartalmakat is
2014. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!