X-box 360 Slim vagy ps3?

Figyelt kérdés

Nyárra tervezek egy konzol vételt, amit rászánnék, azt kb. 50.000 Ft.

Melyik konzol a strapabíróbb és melyikhez olcsóbbak a játékok?

Megéri vateráról rendelni használtat?

Megéri flasch-eltetni, vagy csak rontana az élettartamán?



2014. ápr. 23. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik konzol a strapabíróbb"


Strapabíró azt jelenti, hogy ütés/törésálló meg ilyenek, konzolt ritkán hord magával az ember, leginkább csak a polcon van, így a strapabíróság nem igazán szempont egyiknél sem.

Szerintem a megbízhatóságra gondolsz, ami terén ma már semmi különbség. Régi Xbox-ok nagyon megbízhatatlanok voltak, ma már semmi hibájuk, PS3 meg mindig is megbízható volt (bár 2-3 év után a 60 gigás fat-ek elkezdtek meghibásodni, de elég kevés embert érintett ez, meg ma már amúgy sem forgalmaznak ilyet), a lényeg, hogy ma már mindkettő jó.


"melyikhez olcsóbbak a játékok"


Újonnan 0 ft a különbség, használtan sem lehet nagy eltérés, +/- 1000 ft talán.


"Megéri vateráról rendelni használtat?"


Meg. Ahogy írtam, ma már Xbox és PS3 is nagyon megbízható, ha a régi tulaj nem bánt vele szarul, akkor semmivel sem rosszabb, mint az új. Ha ott helyben bekapcsol, akkor otthon is be fog kapcsolni. De azért ne csak vaterát nézz, van még hardverapro, jofogas, aprod, én ezekbe valamiért jobban is megbízok, mint a Vaterába.


"Megéri flasch-eltetni, vagy csak rontana az élettartamán?"


Pénzügyileg természetesen megéri, hisz ingyen lopod ilyenkor a játékot, de a helyedben nem flashelnék, hacsak nem vagy nagyon pénz szűkébe. Használat nagyon olcsón vannak már jó játékok, amiket aztán te is eladhatsz, ha végigvitted őket, így még ha kicsit kevesebbért is adod, olyan, mintha 1-2 ezerért vennéd rá a játékot, annyit meg szerintem megér az, hogy multizhass.

Vagy PS3-on ha előfizetsz a PS+-ra (havi egy ezres), akkor rengeteg ingyen játékot kapsz (ha az előfizetés díjától eltekintünk), és nagyon jó címeket kapsz, nem is annyira régi játékok (persze a legújabbakat nem adhatják oda, azért ők sem hülyék, hogy megjelenés után rögtön ingyen odaadják a boltba 10-14 ezres játékokat), neked pláne megérné, hisz új lenne a konzol, ami azt jelenti, hogy minden játék amit adnak, az új, és neked nem volt meg korábban a gyűjteményedben. Xbox-nál is van ilyen akció, bár a felhozatal lényegesen rosszabb, de azért egy-két jó játékot ott is adnak.


Én már csak a PS+ miatt is PS3-at vennék, vagy ha az nem érdekel, akkor az ingyen multi miatt.

Ha az sem érdekel, akkor nézd meg az exkluzív játékokat, és az alapján dönts. PS3-ra sokkal több van, és már csak egy The Last of Us miatt is azt választanám, és akkor ott van mellé az Infamous, Uncharted, Metal Gear Solid 4, God of War, Gran Turismo, és még sokáig sorolhatnám. Ha téged viszont inkább a Halo/Gears of War/Forza érdekel, akkor X360.

2014. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ! Nagyon sokat segítettél! :)

További szép estét!

2014. ápr. 23. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

50 K ból a ps-t elfelejtheted.

Abból már boltba csak 60-ért v 70-ért van ill a 12 GB-s az nem de akkor meg csak 1 játékot tudsz tolni mert 12 a rendszernek kell 3 és marad 9 GB-d. A PSN frissítésekkel az elég kevés.


Strapabíróbb a PS nekem van ps2-m mai napig müxik.

A 360 hajlamos a ledhibára ill a ps3 fat a sárga ledre azt ne vegyél.

Ill csak használtan tudnál de azt ne.


A játékok szerintem ugyanolyanok árban mind 2-re.

Ha persze feltöreted akkor tök mind 1.

Vateráról ne rendelj mert nagy kamu oldal van aki előre utalt és nem kapott semmit v ki meg téglát kapott gép helyett. Játéknál dettó.


"Megéri flasch-eltetni, vagy csak rontana az élettartamán?"

Hát nekem a 3-m eredeti ill nem hackelt így a törtbe nem tok nyilatkozni.


Van olyan akinek bejött de van olyan is aki szívott a cfw vel / ODE-vel jailbreak-al...

A 360-nál meg ha észreveszik rá tesznek egy láthatalan fissitést ami felül irja a flash-t.


De egyébként azt tom mikor volt haveromnak egy tört PS 2-es gépe a következő volt az eredetit azonnal bevette és elindult a másoltnál volt h fél óráig kellet újra indítózni mire elindult.


Szóval szerintem konzolra a warez nem éri meg.

Ha olcsón akarsz játékot akkor vedd meg használtan nekem is van több is remekül müxik és eredeti :)


De am most már nagyon afelé flangálunk h a játékok ára is lemegy ilyen 4-5 -ra. Mondjuk azt jobb ha tod h már 2014-töl új jtátékból csak multi paltformos jön ki és az is csak 16-ig.

Teát ilyen nfs, fifa, cod,


De pl nem lesz AC Unity,

Project C.A.R.S, The Elder Scrolls Online,


Lassan kiszorulnak a gépek a piacról.

2014. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!