Milyen RC autót vegyek?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok a témában, de szeretnék vásárolni egy RC autót.

A lényeg az hogy ne legyen túl drága, de kicsi modell se, mert nem akarok másikat venni, ha jobbnak érzem magam vele és nem elégíti ki az igényeimet.

Egyértelműen elektromosat szeretnék.

Van is egy kiszemeltem már a HSP Brontosarus nevezetű gép és ha nem is pont ezt veszem, de mindenképp monster truck jellegűre vágyom.

Bárkinek bármilyen tapasztalatát várom evvel, vagy más autóval kapcsolatban, hogy mire kell figyelni, mit érdemes választani és hogy hol érdemes vásárolni.



2014. ápr. 26. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Most a nem túl drága mit takar? 50-100ezret rá szánsz? Csak új gépek játszanak? kizárólag arra kell,h otthon bohóckodj?
2014. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A nem túl sok nekem kb 50 000 Ft alatt van és szeretnék újat venni, mert nem akarok sokáig keresgetni eladó gépeket és utána még szórakozni a postával meg ilyenek és persze a tartósság és más szempontok miatt is.

Itthon akarom használni egyedül, saját hobbi gyanánt.

2014. ápr. 29. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!