Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MILYEN használt autót vegyek?...

MILYEN használt autót vegyek? Miskolc-Pest Pest-Miskolc távot kell majd heti 1-2 alkalommal legyűrnie, meg a pesti közlekedéssel megbirkóznia. Milyet?

Figyelt kérdés
a keret 500.000 forint, csak az autóra. Átiratást-többi költséget még zsebből hozzátoldom.

2014. ápr. 16. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Toyota Avensis, Mitsubishi Galant, meg nézd meg a Volvo-kat, viszont ne kereskedésből vedd!!!
2014. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VarMa ***** válasza:

Citroen Saxo vagy Peugeot 106. mindkettonek ugyanaz a tipusbetegsege (nem mind rossz de lehet vele kalkulalni es ez nem mas mint a torzios hatso futomu. Bontott kb40-50e max illetve felujitott 70e korul).

Motorikusan amit nagyon ajanlanek az az 1.5D, nagyon jol fogyaszt (5 liter korul max),nagyon megbizhato es strapabiro.

De ha benzines kell akkor az 1.1 szinten eleg kellemes es megbizhato es meg az autopalya tempot is szo nelkul tudja de akar 150-160-at is.

Ennyi penzert erre amire neked kell en ezt vennem.

Nekem 2 db dizel Saxo-m volt azert irtam...

2014. ápr. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ötszázból Suzukit.
2014. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Toyota Avensis ötszázból. XD
2014. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 07:40


A régi swift-et már kizártam, sajnos nagyjából ugyanolyan állapotúakat lehet kapni 200-ért, mint 400-ért, ami nevetséges. Ezen kívül pedig: autópályán inkább valami túlélésbiztosabb autót hajtanék.


Még egyszer leírom akkor: nekem nem számít a létező legjobb fogyasztás, nem vagyok fillérb.a.szó, van pénzem tankolni. Fél misinél többet viszont nem szánok autóra. Van több dellám is de a maradékot inkább a saját szórakoztatásomra fordítom, nekem egy kocsi sose volt több munkaeszköznél.


Tehát: olyasvalami kell, ami lehet régi, lehet zabás -persze értelmes keretek között, egy 1.6-os vagy 1.8-as gyakori benzinmotorokkal szerelt tucatmárkát simán megveszek, ha valaki értelmesen megindokolja, hogy az miért jó. A lényeg, hogy sokat fog pályázni, meg Pesten előreláthatóan a lökhárítókat nyilván sz.arrá törik majd, mivel ott egész hihetetlenül elmebeteg módon vezetnek az emberek. Miskolcon majd garázsba tudom tenni, ott nincs gond.


Még valami: 20 évesnél idősebb kocsit elvből nem veszek meg.

2014. ápr. 17. 08:07
 6/8 A kérdező kommentje:

Szóval 3 tőmondatban összefoglalva:

-legyen strapabíró, de nagyon

-a vételár ne haladja meg a félmilliót (ez csak az autó ára, a többit hozzárakom zsebből)

-telibesz.a.rom, hogy benzin/dízel, a fontos az, hogy ne rohadjon le alattam.

2014. ápr. 17. 08:10
 7/8 anonim ***** válasza:
1999-2000 évjárat hörüli Seat Ibiza. Van 1.4-es 60le, 1.6-os75le. Mibd jó szerintem Ár érték arányban.
2014. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Belenézek.... köszi!
2014. ápr. 17. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!