Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen DJ felszerelés ajánlott...

Milyen DJ felszerelés ajánlott egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Már lassan egy 1 éve foglalkoztat a zene keverés , és 3 hónapja beszereztem egy reloop beatmix-et . A jövőre tekintve viszont nem tudom , hogy milyen felszerelésbe lenne érdemes befektetnem , ha majd a dj vizsga után a klubokban szeretnék dolgozni . Illetve , hogy melyiknek van " naygobb haszna " , ha az ember laptop DJ vagy a másik utat választja ?

2014. máj. 2. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem mindenképpen jobb ha a "másik utat" választva tanul meg lemezeket keverni, utána mehet a laptop DJ -zés, és akkor lesz kellő gyakorlata, hogy mit kell csinálni, hogy kell felállítani a rendszert, és hogy hogyan egyeztesse az ütemeket, a SYNC gomb nélkül. Karriert ne építs rá, ugyanis piszok nehéz megélni belőle,de hobbi szinten nyugodtan csináld. Ne ebből akarj megélni, azt majd csak akkor, ha van egy biztos állásod emellett, és megtudsz élni. Hobbi szinten én is szoktam csinálgatni, habár ki nem mernék állni több száz, vagy akár több ezer ember elé :D Na meg tudni kell hanulatot teremteni, hogy mikor-hogy-mit kell ordibálni a közönségnek a mikrofonba!

Sok sikert! :)

2014. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első hozzászólóval.

Már laptopot használok...de előtte volt minden.

És a bpm kijelzés nélküli időszak volt a csúcs.

Kezdve a bakelittel, majd a mostanihoz képest butának tűnő cd-kell.

2014. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!