Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox SZAKÉRTŐK! Új gép vásárlá...

Xbox SZAKÉRTŐK! Új gép vásárlását tervezem, NEM volt még konzolom, NEM vagyok jártas a témában. Nézegettem a neten konzolok után, XboX 360 a legszimpatikusabb. Láttam 250 és 4 gigás gépet is. Melyiket?

Figyelt kérdés

a.) Itt leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy a játékok ugyan úgy futnak a 4 gigáson is?

b.) A 250 gigás csak a nagyobb tárhelye miatt drágább, vagy teljesítményben is jobb?

c.) Az " E " -s gépek is megbízhatók? (Xbox 360 slim vagy slim E ?)

d.) Miért drágább a sima 250 gb slim mint az újabb 250 Gb slim E (ugyan abban a boltban) ?

e.) Megéri még kiadni kb. 60.000 Forintot egy új 250 Gb-os slim vagy slim E készülékre, abban az esetben, ha még 2 játék is jár hozzá(tomb raider új része, meg azt hiszem a halo 4)?

f.) Tv készüléket vagy Monitort vegyek a konzolhoz?

g.) Használt játékokat is megéri venni a géphez, ha az eredeti?(pl. neten boltból rendelni használt jó állapotban lévő játékokat az eredeti árához képest jóval olcsóbban?

h.) Ha tv-hez kötöm, akkor lennie kell hdmi csatinak.. Hány herzesnek kell lennie a tv-nek? van ilyen kikötés?

i.) ha monitorral használnám, (((ami nekem olcsóbb, mert nincs tv-m, csak anyáméknál, ami lecsó))) akkor oda is kell hdmi, vagy elég ha a monitorom monitorTv egyben?A monitortv-men nincs hdmi, ennek ellenére tudnám rá csatlakoztatni az Xboxot? Kell hozzá átalakító kábel? Milyen lenne a képminőség hdmi nélkül?

Ha mégis kell hdmi, vagy csak ha újabb monitort szeretnék vásárolni, akkkor milyen ajánlotok max. 35 ezer forintért?(hdmi, 1080P)

j.) Ha felmegyek live-ra, onnan lehet néha-néha ingyenes játékokat is letölteni, vagy mindenért fizetni kell? Ja... ahhoz hogy felmehessek live-ra , azért is fizetni kell, vagy ott ingyen is fennlehetek?


Köszi hogy végigolvastad, elkelne a segítség :)



2014. máj. 5. 14:05
 1/1 anonim válasza:

A 250 GB és a 4GBos gépek csak a háttértárban különböznek egymástól, a játékok egyformán mennek rajta.Célszerűbb a 250 GBos változatot választani mivel fel tudod telepíteni rá a játékot, ezzel tudod kímélni az optikai meghajtót.Nem utolsó sorban tudsz letölteni egyéb tartalmakat liveról.

Az E sorozatú gépek a legutolsó kiadás új kinézettel ami hasonlít az xbox one-ra.

Hagyományos TV-n is használható a konzol adnak scart csatlakozót is hozzá, olyan monitoron is használhatod amire rá tudod kötni.Nyilván HDMI-n keresztül élesebb szebb a kép, de scart-on keresztül sem mondható rossznak.


Használt játékokat is lehet vásárolni az már csak rajtad múlik hogy milyen állapotba találsz neked tetsző játékokat.Alig használt karcmentes lemezes játékokkal lehet spórolni pár ezret.


Tehát megéri 60 ezerért megvenni az 250 GB-os E típust megvenni 2 játékkal és jár mellé 30 napos live gold hozzáférés, ami havi 2 ingyen játékot jelent amit letölhetsz, és a többjátékos mód.


Gold hozzáférés lejár utána Silver lesz ami azt jelenti csak demókat és játék frissítéseket tölthetsz, nincs lehetőség online játékra, és pár kedvezménytől akciótól is el esel, illetve a havi 2 ingyenes játéktól is.

2014. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!